Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nálatok belefér, hogy a...

Nők! Nálatok belefér, hogy a barátotok, férjetek a volt barátnőikkel találkozzanak kettesben?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 10:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mégis miféle szellemi fogyatékossággal él a hölgyemény, hogy nem érti, hogy ha huszadszorra sem kap választ, az nemet jelent?!
2014. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

A férjem nézne nagyokat, és nem tudná mire vélni a egészet..

Rühelli a nyomulást...

Ráadásul honnan tudná, hogy a közelben van?

3 okból lehet masutt.

.egy

munkába-munkából haza, vagy éppen azzal kifolyólag megy valahova,

Kettő

Vaalhova tart( vásárlás, eladás..stb)

Három:

Már találkozója van


+1


Velem találkozik, vagy megy valahova..

2014. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
Tudom, "divatos" jóban lenni az exekkel, de nálam nem. Az nem egy barátság volt, hanem más, így arra másképpen is tekintek. Nem azért, mert sajnálom, hogy megtörtént, hanem mert az egy "spéci" kategória. Nem tarok kapcsolatot az exekkel, nincs miért kettesben találkoznom velük, és nem szeretném, ha a férjem találkozna az övéivel. Minek?
2014. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Most ez a kérdés abból fakadt, hogy a barátom exe hónapokon át írta, hogy szeretne találkozni, mert muszáj vmit megbeszélni, de ez fizikailag volt kivitelezhetetlen, mert az ország két ellentétes felén van egyik, másik. Most barátom ott volt épp abban a a városban (tesója diplomaosztóján) ezt az exe látta és este 10-kor felhívta, hogy na ha már itt van, akkor találkozzanak. Barátom szívesen találkozott vele, mert idézem "ő része volt valaha az életemnek, már nem akarok tőle semmit, csak kíváncsiak vagyunk egymásra, kinek hogy alakult az élete".
2014. okt. 5. 13:12
 15/22 anonim ***** válasza:

Kiderült azóta, hogy mit akar(t) az ex? Ez nem mindegy.

Amúgy ebben az esetben megérteném a párom, hogy találkozott vele, elvégre ha hónapok óta hívogatta, nyilván remélte, hogy egyszer enged a találkozónak, és aztán leszáll róla a csaj, nem?

2014. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem, a barátom ugyanúgy akart találkozni vele, mint a lány, csak ez eddig nem volt kivitelezhető. A találkozóba is azért ment bele, mert akarta, mielőtt hívta volna a csaj, velem beszélt és épp mondta, hogy megy lefeküdni mindjárt, mert fáradt és szeretné kipihenni magát. Ennek ellenére találkozott vele, és fog is. Számomra nem derült ki, mit akar a csaj, ez így lett megmagyarázva, hogy jaj de kíváncsiak egymásra, hogy kivel mi törtét azóta és kinek hogy alakul az élete.
2014. okt. 5. 13:26
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
NEM.az ex az valamiért ex.
2014. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát NEM!!!!

De ennek megvan az oka,Még régebben valamiért összefutottak,és az a nőszemély bepróbálkozott a páromnál,úgy hogy akkor én már megvoltam neki!

2014. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Egyébként rémesen el vagyok keseredve emiatt, nagyon bánt a dolog.
2014. okt. 5. 14:41
 20/22 anonim ***** válasza:

Engem is bántana, nem azért, mert találkozott vele, hanem mert nem mesélte el, konkrétan miért.


Furcsa, de én nem vagyok kíváncsi az exemre. Tudom, hogy már neki is családja van, meg nekem is, valahogy nem igazán érdekel, mi van vele.

A férjem is így van ez exével. Ha találkoznának, és elmesélné mi volt, biztos nem zavarna, mert mégiscsak engem vett el, vele meg szakított annak idején. De ha titokzatoskodna, az bántana.

2014. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!