Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a bátyámat,...

Hogyan vegyem rá a bátyámat, hogy ne csalja tovább a sógornőmet?

Figyelt kérdés
Már van egy gyerekük, de ő titkos szexuális kapcsolatot folytat egy másik nővel egy éve. Hogy tudják a férfiak ezt így csinálni, hogy megcsalják az asszonyt, aztán hazamennek teljesen természetesen viselkednek. Elítélem a bátyámat ezért. Mivel vegyem rá hogy ne járjon ahhoz a másikhoz?
2014. okt. 21. 14:13
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Na erre varrjatok gombot. Azt mondta tegnap este a bátyám, hogy elmondta a nejének az igazat mert nem akarta hogy tőlem tudja meg. És a felesége reakciója csak annyi volt, hogy nem érdekli csak ne tudjon róla mikor van a másikkal meg hogy így már ő is közli hogy neki is voltak kilengései a kapcsolatuk alatt.
2014. okt. 22. 13:14
 42/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, ld #6:)

(persze ez majd így sérteni fogja a bátyád hiúságát azért, és persze nem most, hanem pár hónapon belül majd ki fog sírni egy apasági tesztet, kb ez várható...:))

2014. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Na innentol kezdve, nekem papoghatsz. A kerdes is ertelmetlen , hisz egy "ilyen gyonyoru hazasag" inkabb meg tartson meg tovabb, masreszt meg azert mert te hulye vagy, azt irni, hogy megerdemeltem a megcsalast, hat gratulalok!

Neked is hasonlokat...

2014. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

#43, nem azt írtam, hogy "megérdemelted", hanem azt, hogy ez az út ide szokott vezetni. És, hogy miért, azt éppen igazoltad... aki lehülyéz, minősítget bárkit azért, mert valamiről más a véleménye, azzal nem lehet semmit se megbeszélni... ergo csak átvágni lehet. Ennyi. Ez az út ide vezet. (velem az ilyen nem fog megesni, mert amikor megcsaltak, vagy amikor én a másikat - volt már ilyen is meg olyan is az életben - akkor leültünk, és megbeszéltük... érted, nem egymás torkának ugrottunk, nem hülyéztük egymást, nem kidobtuk egymást, hanem kinyitottuk a kicsi szánkat, és beszélgettünk róla. Na, ez a hatalmas titok, el ne mond senkinek:)))

Most mondhatnám, hogy "irigylem a Kérdező sógornőjét", de ez azért nem lenne igaz, mert szerencsére nekem is normális NŐ a párom.

2014. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legpozitívabb végkifejlet. Nem azt mondom, hogy az én értékrendembe belefér, de ha ők így boldogok, akkor reméljük normális életet tudnak biztosítani a gyereknek, és ő sem fog tudni a kilengésekről. Kérdező, szerintem a te dolgod itt véget ért, és jó, hogy kinyitottad a szádat.
2014. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Illetve hát NEM nyitotta ki... (azt senki se mondta a Kérdezőnek, hogy a testvérével ne beszéljen, lévén, azt már a kérdés előtt is megtette, meg egyébként is, az ember magától értetődően szokott beszélgetni a testvérével... a sógornővel meg nem beszélt - szerencsére, így nem veszítette el a testvére bizalmát - tök feleslegesen)

Különben tényleg eddig abszolút pozitívnak tűnő kifejlet, nekem tetszik...:)

2014. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet kérdező?
2019. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!