Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudom ezt valaha bocsájtani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudom ezt valaha bocsájtani?

Figyelt kérdés

A feleségem 7-éve depressziós lett ( Munkahely + sok minden más miatt pl: két gyermek , háztartás stb) Valahogy talált magának egy férfit( Mint most ennyi idő után kiderült)Elment hozzá 1-hétre aztán mintha mi sem történt volna visszajött a családjához !

Most ennyi idő elteltével -elfelejtette bezárni a g-mail fiókját és én ( Tudom hogy nem illet volna ) elolvastam !

És 4-mondatból minden !! kiderült ! Nem hittem a szememnek! Pedig azt mondja nap mint nap hogy szeret! Igaz hogy azóta nem találkoztak mert nagyon messze lakik és mi is egy munkahelyen dolgozunk , egy időben stb.

Konkrétan nem kérdeztem rá a levélre , de azt mondta hogy az nem úgy van ahogy én elolvastam és hogy felejtsem el .

De most meg még ő haragszik rám ezek miatt! MIT TEGYEK!!!!



#megcsalás #vagy nem!?
2014. júl. 11. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Én elválnék.

Egyébként a "meg tudom bocsájtani" külön írandó.

2014. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az sem szép dolog, hogy belenéztél a levelezésébe, de még mindig kisebb bűn, mint a megcsalás. És függetlenül attól, hogy miért történik. Nem megcsalni kell, hanem a problémákat megbeszélni és közös erővel megoldani, amennyiben ez nem lehetséges, akkor külön kell menni és akkor az ilyen fél, aki lehetett volna a megcsaló fél, ott élheti ki magát, ahol akarja.

Számomra ez egy megbocsájthatatlan bűn lenne, ami egyértelműen válást jelent, de ha legalább még akkor elmondta volna, akkor azért máshogy néznék rá és legalább becsülném, hogy őszintén elmondta, de így, hogy még el sem mondta, éveken át hazudott és még neki áll feljebb, hogy te elkövettél egy nagyon pici bűnt az övéhez képest, hát én nem gondolkoznék, hogy lenne-e vele közös jövőm...De nem vagyunk egyformák. Viszont neki most ezért az ég világon semmi oka haragudni! Aki itt haragudhat, lehet dühös, kiábrándult, az te vagy!

2014. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Bonyolult. A megcsalás az megcsalás.

De azért mégiscsak hét éve történt.

És amikor elment egy hétre, nem tudtad, hogy hol van??


Azóta rendben van minden?

2014. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez velem történne hajlandó lennék megbeszélni és túl lépni rajta, DE, hogy még Ő van megsértődve? Ez bosszantana hogy Ennyire semmibe vesz és nem bánja a dolgokat.
2014. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kerdezö, nagyon sajnalom a veled tortenteket,de ugy gondolom ha szeretek valakit nem csalom meg!! Van 2 gyerek nem setalok csak ki 1 hetre es majd vissza megyek a csaladomhoz!!! Tudod a depreszio nem ezt hozza magaval .....!! Es amit talaltal emailban is...tudod ez nwm feleseghez melto!!es a te ferfiasagodba is bele torolte a labat!!! Talan segit egy osszonte beszelgetest hogy mit miert tett ???es hogy higyan tivabb !!!mert igh nagy valtozasra sajnos ne szamits szerintem!!! Valami problema lehet ott koztetek amit nem beszeltetek meg,de nem a megcsalas ra a megoldas !!! Ed most komolyN ne hogy mar o haragudjon meg rad ?????azt mondja szeret,viselkedese nem ezt igazolja!!!en arra is gondolok ,hogy nem szeret csak nem akkar 1 maradni a gyerekekkel.... vagy fel toluk megvalni!!az hogy meg e bocsass neki??ezt neked kell tudni minden ember mas,special en nem tudnek tovabb elni igy vele!!mert eljatszotta a bizalmadat,nem tisztel stb....es barmikor ezt ujjra eljatszhatja.!!!mindenkep 1 osszinte beszelgetes tegyrl meg a hazxasagodert hogy valaszt kaphas a tortentekre!



Bocsi telorol irok...ezert neha melle.pottyogok es ekezet nelkul irok!! Üdvözlettel:26 N

2014. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mustafa33 ***** válasza:
64%

7 év elteltével elfelejtette bezárni a g-mail fiókját és te teljesen "véletlenül" elolvastad a 7 év előtti meiljét.

Mert 7 évidg az volt felül ?

Na ne röhögtess kamuzó. ☺

2014. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
pont ezt akartam én is irni, mint a 6. válaszolo...mi van ezzel a 7 évvel? 7 éve volt ez, hogy elment egy hétre? és te pont egy 7 évvel ezelötti levelet találtál meg?
2014. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi tortent azota?
2023. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!