Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek magamnak...

Hogyan szerezzek magamnak barátot az osztályban?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok. Régen nagyon sokat verekedtem, ezért nem nagyon bíznak meg bennem az osztályom tagjai.

Máramár megváltoztam, jó magaviseletű vagyok.

Hogyan szerezhetek maagmnak barátot?


2010. jan. 25. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
nehéz visszanyerni a bizalmat ilyenkor. próbálj meg kedvesen, de nem túlságosan rámenősen viselkedni. próbáld meg megvédeni azt, akit csúfolnak, bántanak. a legjobb, ha pont az ellenkezőjét teszed annak, amit előtte tettél.
2010. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a viselkedéseddel, hogy megváltoztál. Ne kötözködj, ne verekedj! Lassan elfogadnak..
2010. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyíts nekik, aztán majd szép lassan visszaállhat a bizalom. Ha tudsz, segíts másoknak apróságokban. És ne csak velük szemben, hanem a tanórákon is légy fegyelmezett, odafigyelő. Ha egy tanár megdícsér, az a társaidnak is bizonyíték.
2010. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem megy, válts iskolát. :)
2010. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!