Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet?

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ez volt pár héttel ezelőtt a kérdésem. Mostanra változott a helyzet, ill. eldőlt. A buli jövő héten szombaton lenne, és ő most közölte velem, hogy kellene menni, mivel már kértek tőle pénzt a srác ajándékára. Mondtam, hogy jó, de én is megyek, ahogy mondtam. Ő pénteken dolgozik szombat reggel jön meg, és hétfő reggel újra megy kedd reggelig. Ezért arra gondoltam, hogy pénteken elmennék, és csak kedden jönnénk vissza. Ő is tudna pihenni, és vita sem lenne. Ismerem magam annyira, hogy tuti beszólnék. Na már most ez sem tetszett neki, hogy én miért csak kedden akarok vissza jönni, meg miért kell ekkora ügyet csinálni ebből...stb. De azt nem érti meg, hogy ő itthon sem lesz. Nem mindegy, hogy hol vagyok?! A szüleimről beszélek...nem barátnőzni mennék. Most ő van megsértődve...már azt mondta, hogy nem is megy sehová, meg, hogy nem is kell haza jönni stb. Anyukámmal beszéltem, ő mellettem áll, az apukám meg mellette, hogy ő is szívesen jönne...mármint a férjem. Tudom, hogy ennek nem lesz jó vége...mit csináljak?


2010. jan. 25. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ő, jaj, elég önzőnek tűnik a párod! Ráadásul rossz volt olvasni, hogy italosan fetreng, és agresszív veletek. Ez borzasztó. Jó így neked, nektek?

Arra mindenképpen törekedj, hogy ugyanolyan súlya legyen a te szavadnak is, mint az övének. Tehát, ha úgy döntöttél, hogy a szüleidet látogatod a picivel, amíg ő mulatozik akkor az legyen is úgy! Ebben nincs semmi kivetnivaló, legalábbis a te részedről. Ő, a férjed már más tészta...

2010. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Közben hívott...lemondta a bulit, és közölte, hogy te meg szépen lemész a szüleidhez ő meg elmegy maszekolni. Megkérdeztem, hogy te miért nem jössz...mert nem akarsz velem lenni. Tudom, hogy jönne a szüleimhez, de most azért is bosszúból nem fog...
2010. jan. 25. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, az a lehetőség eszében sem jut egyikőtöknek sem, hogy akkor mentek a buliba, de ő esetleg nem iszik annyit, hogy merevrészeg legyen?! Szánalmas a párod, ne is haragudj.
2010. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szörnyű lehet :( Az ilyen kapcsolatokat komolyan át kéne gondolni. Nyúgodtan menj el szüleidhez, ha már vele úgy sem lehetsz
2010. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő mindig azt mondja, hogy nem részeg. Csak én már azt a picit, is észreveszem rajta. Volt már olyan, hogy elmentem a fiammal meg az ő lányával sétálni. Akkor volt apai hétvége. Ő itthon maradt az egyik haverjával. Nem voltunk lenn sokat max 1,5 órát. Mire feljöttünk részeg volt...köpni-nyelni nem tudtam. Mindez akkor mikor a lányával kellene törődni. Itt csak az ő elmenéséről van szó. Én nem járok sehová...nem úgy van az:(
2010. jan. 25. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarlak megbántani, és személy szerint abszolút nem így vélekedek rólad, de mi van, ha a férjed úgy gondolja, hogy házisárkány vagy? Most az ö helyzetét nézve (mondom, abszolút nincs igaza), lehet úgy látja, hogy egész nap csak dolgozik, és, ha egyszer elmehetne bulizni, te akkor is csak variálsz. Nem hülye, érzi ő, hogy azért akarsz te a szüleidhez menni, mert jelenesetben, ilyen gondok vannak. Még egyszer, ez nem azt tükrözi amit én gondolok kívülállókat, csak amit esetleg ő gondolhat... (csak a lecsúszott házisárkányok, miatt írom ki ennyiszer...). A megoldás az lett volna sztem, ha megdumáljatok, hogy nem isszuk annyit, te otthon maradsz, és esetleg máskor meg együtt mentek a szüleitekhez. Most annyit tehetsz, hogy ráveszed menjen el a bulira, de ígértesd meg vele, hogy nem lesz hulla részeg. Inkább járjon el gyakrabban sörözni, kicsit lazítson többet.
2010. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
19:39 lehet, hogy igazad van. DE! Sajnos ez nálunk nem úgy van, hogy egyik héten csak úgy leugrunk...mert minden második héten itt lánya, vagy az én fiam van az apjánál. Erre a hétvégére meg régóta készülök, mert a kislányom sír idegen helyen...szeretném ha szokná őket, a férjem szüleimre nem számíthatok, pedig itt laknak 8 háztömbnyire. Én nem tiltom, hogy menjen...de én miért ne mehetnék?! Gyerekkel!! Nem lenne rá gondja!!
2010. jan. 25. 19:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont, ahogy írtam, szerintem azt hiszi, hogy te azért mész a szüleidhez, mert nem akarod, hogy bulizni menjen, és félted tőle a gyerekeket. Mintha menekülnél. Miért érted pont most? Egyébként vele megbeszéled a dolgokat (hogy mi bánt, miért akarsz a szüleidhez menni, stb... elvégre te vagy a felesége, mi csak itt találgatunk)? Mert, ha nem jobb lenne elkezdeni minél hamarabb, hidd jobb az elején a tettek mezejére lépni. Az biztos, ha így álltok hozzá, akkor ebből már nem fogtok úgy kijönni, hogy mindkettőtöknek jó legyen.
2010. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért érted pont most? -> Szóval érted, miért pont most?*
2010. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

sztem menj a szüleidhez, ahogy szeretnéd, ő elmegy a buliba, amit ő szeretne, és mondd meg neki , h fejezze be a hisztit, gondolom már elmúlt 5 éves :)

mondjuk ha van már család, akkor az fontosabb , mint egy buli, de mindegy....

2010. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!