Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim miért nem képesek...

Szüleim miért nem képesek elfogadni ezt?

Figyelt kérdés

Ezotériával foglalkozom! Tapasztaltam sok mindent, de ezeket nem írom le. Bolondnak néznek, ha mesélek. Öten, ÖTEN tapasztaltunk dolgokat, és nem egyszer, számtalanszor. Ez az öt ember nem is hitt benne, ennyi.

Pszihológiával (ha így kell írni) is foglalkozom.

Nem divatból, ez érdekel engem. Istenben is hiszek. Meg ezek az ezotérikus dolgok engem nagyon érdekelnek. Nem kell elhinnie senkinek semmit, de állandóan piszkálnak, hogy őrült meg bolond vagyok. Rájuk hagyom, hiszen soha nem tapasztaltak semmit, amit én igen. Nem szeretném, ha ti is bolondnak néznétek! Nem véletlenül nem részleteztem a tapasztalataimat. :)

Mindegy is. Nem nektek akarok bizonyítgatni, sem anyuéknak. EGYSZER tettem meg, nem hittem nekem (nekünk). Így hagytam, megértem, hogy vannak hitetlenek, és hogy vannak olyanok, akik ha nem tapasztalnak valamit, nem hisznek a másiknak, aki tapasztalt. Csak a cikizést nem hagyják abba! Elegem van belőlük! Elvittek orvoshoz is, de normális vagyok! Semmi baj az agyammal, sem velem. Ez annyira megalázó volt, hogy orvoshoz vittek! Meg pszihológushoz is. :(



2014. okt. 29. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

"Pszihológiával (ha így kell írni) is foglalkozom."


Le sem tudod írni,akkor hogy foglalkoztál te vele?


Pszichológia.Pszichológus.


Nekem ne is bizonygasd az igazad,majd meglátjuk,megélsz-e belőle!

2014. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is akarok ;)
2014. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell előttük hangoztatni és akkor nem fognak beszélni róla. Majd ha valóban megélsz belőle, akkor békén fognak vele hagyni. De nem hiszem hogy büszkék lesznek rá hogy a szeretett kislányuk mások átveréséből keresi gazdagra magát.
2014. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Félrértetek! Nem pszichológus meg ilyen jóslás mit tudom én minek akarok tanulni! Csak érdekel, ennyi. Nem hangiztatom, csak úgy cikiznek minden percben, meg ''bolond'' vagy ''elmebajos''nak hívnak
2014. okt. 29. 14:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pszichológia érdekel, akkor először is nézz utána annak, hogy mi az az empirizmus.
2014. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Az ezotéria tök unalmas. Foglalkozz inkább differenciálegyenletekkel. Sokkal izgibb, hidd el nekem.
2014. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne említsd a szüleidnek ezeket a dolgokat, hanem beszéld meg olyannal,aki ugyanúgy benne van ebben,mint te!


Az én szüleim sem értenek meg sok mindent,így inkább nem is mondom nekik :)

2014. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg aggódnak érted, csak nem jól fejezik ki magukat.

Az ilyen kis hozzád hasonló, naiv, butácska emberekből gazdagszanak meg sokan. Úgy tudnak befolyásolnak az ilyen ezok meg szektások hogy észre sem veszed. Nem baj ha ez érdekel, csak ne akard rákényszeríteni másokra és te magad is jár nyitott szemmel.

2014. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Rendben foglalkozz vele, ha voltak élményeid és stb, akkor rendben van. De ha valaki nem fogadja ezt el, akkor ne próbáld ráerőltetni. Ez meg hogy psziHológiával is foglalkozol, közben meg leírni sem tudod... Hát rohadtul szégyelld el magad. És az hagyján, hogy rád nézve ez gáz, de azokra a valódi szakemberekre és egyetemi hallgatókra nézve a leggázabb, akik 5-10 évet tanulnak, és az ilyen "pszihológiával is foglalkozó" kuruzslókkal veszik őket egy kalap alá... Mellesleg ez nem úgy működik, hogy pszichológiával is foglalkozol... Ez nem olyan dolog, hogy önkényes alapon, minden tudományos alap nélkül próbálsz prédikálni az embereknek, és akkor te már "pszichológiával is foglalkozol". Ti degradáljátok ezt a szakmát, teljesen elveszitek az egésznek a hitelét.

Egy pszichológia hallgató

2014. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Pszihológiával (ha így kell írni) is foglalkozom."


Nincs több kérdésem.

2014. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!