Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim miért nem képesek...

Szüleim miért nem képesek elfogadni ezt?

Figyelt kérdés

Ezotériával foglalkozom! Tapasztaltam sok mindent, de ezeket nem írom le. Bolondnak néznek, ha mesélek. Öten, ÖTEN tapasztaltunk dolgokat, és nem egyszer, számtalanszor. Ez az öt ember nem is hitt benne, ennyi.

Pszihológiával (ha így kell írni) is foglalkozom.

Nem divatból, ez érdekel engem. Istenben is hiszek. Meg ezek az ezotérikus dolgok engem nagyon érdekelnek. Nem kell elhinnie senkinek semmit, de állandóan piszkálnak, hogy őrült meg bolond vagyok. Rájuk hagyom, hiszen soha nem tapasztaltak semmit, amit én igen. Nem szeretném, ha ti is bolondnak néznétek! Nem véletlenül nem részleteztem a tapasztalataimat. :)

Mindegy is. Nem nektek akarok bizonyítgatni, sem anyuéknak. EGYSZER tettem meg, nem hittem nekem (nekünk). Így hagytam, megértem, hogy vannak hitetlenek, és hogy vannak olyanok, akik ha nem tapasztalnak valamit, nem hisznek a másiknak, aki tapasztalt. Csak a cikizést nem hagyják abba! Elegem van belőlük! Elvittek orvoshoz is, de normális vagyok! Semmi baj az agyammal, sem velem. Ez annyira megalázó volt, hogy orvoshoz vittek! Meg pszihológushoz is. :(



2014. okt. 29. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gyerekek hát nem értitek! Az ezotéria , okkultizmus, mágia, meg minden ilyen jóslós léleklátós vallás kőkemény pszichológián alapul! Csak akkor tudod valakinek beadni azt hogy látod a jövőjét, ha komoly pszichológiai háttértudásod van, ha valóban belelátsz annak az embernek a lelkébe. Lehet hogy a kérdező most még csak hobbiszinten foglalkozik ezzel, de gondolom ezt a tudását később hasznosítani is akarja.

3#-as voltam.

2014. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2014. okt. 29. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!