Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a feleségem ő a...

Szeretem a feleségem ő a mindenem, de muszáj beszélnem róla, hogy sokszor megkívánom az egyik barátnőjét. Hogy küzdhetem ezt le?

Figyelt kérdés

Soha nem tenném meg,de párszor szoktunk találkozni vele és a párjával,szoktunk néha együtt bulizni,vagy pl strandra menni.Egyszerűen nagyon cikinek tartom és sokszor ezeket a szexuális gondolatokat nem tudom kiverni a fejemből,sokszor jön magától és próbálom elterelni a gondolataimat.

A baj hogy látom rajta is,mert ha nincs ott a feleségem,mert elment pl wc-re,teljesen megváltozik viselkedése.A tavaji szilveszteri bulin is,láttam rajta hogy alíg várja hogy a feleségem elmenjen wc-re,egyfolytában a wc ajtót nézegette hogy mikor jön ki,nyilván azért mert ilyenkor másképpen viszonyul hozzám.

A lényeg a lényeg,szégyenlem magam és a gondolatok miatt,hogyan szabadulhatnék meg ezektől a gondolatoktól?

A kapcsolatunk jó a feleségemmel,mozgalmas kiegyensúlyozott életünk van,szeretjük egymást,szexuáis életünk is rendben van.


2014. okt. 30. 07:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%
Ezt magadban kell elrendezned. Azért pörögsz a témán, mert mégiscsak nagyon piszkálja a fantáziád, hiába írod le még 5x, hogy sosem csalnád meg a feleséged. Szerintem már eljátszottál a gondolattal, nem is egyszer és ezért nem hagy nyugodni a dolog. Természetesen ugyanúgy más házasoknál is előfordul, hogy tetszik nekik a másik nemből egy adott személy, de szerintem ha te is nyugtáznád, hogy jó csaj és ennyi akkor nem rágódnál ennyire a témán. Zárd le magadba, és fogadd el, hogy tabu a nő, akár ad jeleket és akár nem. Ne maradj vele kettesben, ha nincs ott a feleséged és közeledne akkor beszélgess másokkal és ne figyelj rá. Mert ezek szerint azért te is figyeled őt, hisz tudod hogy a nő egyfolytában a feleséged keresi hogy merre lehet, vagy hogy mikor jön ki a mosdóból. Ez nem normális. Kerüld a társaságát és kész.
2014. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%
En inkább nem beszélnek a baratnovel, hanem a legközelebbi találkozáskor ha ugyanígy közeledik, akkor közömbösen viselkednek, es kerülnem hogy kettesben legyek vele. Sajna az ilyen nők még bosszúállok is tudnak lenni, nekik iszonyat leégés ha konkrét visszautasítást kapnak ezert még az is lehetséges hogy úgy jut vissza a felesegedhez ez a dolog, hogy te beprobalkoztal nála, de o nem akarta. Akkor te leszel a szemet, o meg a jo barátnő. Jobb az, ha nem kap konkrét visszautasitast, hanem kerulod, erre tényleg jo ha nem talalkoztok, vagy nem kerülsz vele kettesbe.
2014. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként a feleséged és a barátnő párja nem érzékel ebből semmit? Én nőként rögtön kiszúrom, hogy ki az akinek tetszik a vőlegényem, vagy ha az adott nő még jeleket is ad. A nők azért ilyen téren ismerik egymást, pláne ha a barátnője akkor pedig még jobban kellene neki érzékelnie ezeket a dolgokat.

Most vagy nem veszi figyelembe, és homokba dugja a fejét, hogy biztos csak beképzeli, vagy nem mer róla beszélni, mert ha meg mégsem így lenne, égő lenne neki, hogy megvádolja a barátnőjét... érdekes.

2014. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen nekem is volt már egyébként. Annyira vonzódok szexuálisan az adott személyhez, hogy alig bírom leküzdeni. DE ha rendben lenne a szex nálatok ilyen nem fordulna elő, bocs :( Nálunk nem működik már évek óta, én tudom hogy ez azért van. Hidd el ez mindenkivel előfordul, főleg akik több éve együtt vannak monoton kapcsolatban élnek. Itt az a kérdés engedsz-e neki?! A hűség döntés kérdése. Én nem csaltam meg a férjem, úgy döntöttem nem leszek gerinctelen ribizli. és ha még valamit mondhatok, tapasztalatból mondom, nem jó házaspárokkal sűrűn összejárni. Inkább menj el egy kocsmába és igyál valamit a haverjaiddal, vagy pedig nagyon minimálisan járjatok össze párokkal. A feleség barátnője pedig ne küldözgessen jeleket. Például nevesd ki ha ilyet csinál, majd lekopik, hidd el. Ja és gondolj arra hogy a feleségednek milyen "jó" lehet hogy ilyen barátnője van, remélem érzed az iróniát?! Szóval én inkább leépíteném őket. Sok sikert....
2014. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
Szólj a nejednek és mond el neki ezt. És köszönjetek el a másik családtól.
2014. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%
nekem is volt hasonlo esetem, a ferjem egyik baratja tetszett, de igazan inkabb csak valamilyen osztonos szexualits vagy volt, mi is kb ket havonta talalkoztunk, nem buzditott, neha bokolt, de kultiraltan, senki nem vette eszre... osszefekudhettem volna vele, de hala az egnek nem tettem, Nalam az valt be, hogy egyszeruen szepen lassan megszakadt a kapcsolat es az erzes is elmult. Ez csak vagy, fellangolas, ami teljesen normalis, h neha , valakinel elofordulhat(nem kotelezo) , de szerintem az a megoildas, ha te nem talalkozol vele es finoman a felesegedet is ellene hangolhatod, mert ez nem baratno mar megbocsass!!!! az ilyen ugyis barmikor beleszurja a kest a feleseged hataba, jo kis baratno, van ilyen is sajna...
2014. okt. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%
Ne szólj a nejednek, mert többet nem fog bízni benned. Inkább szakítsátok meg a kapcsolatot. Fordítsd ellene a feleséged, lehet baromság és önzőség, de jobb lesz. Az ilyen nem barát!!
2014. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
84%
Ha tènyleg nem akarod megcsalni a feleségedet,akkor szólnod kéne neki arròl,hogy a “baràtnôje“ nyomul ràd.Egybôl meg fogja szakìtani vele a kapcsolatot,én biztos nem szeretnék egy ilyen nôvel baràtkozni,gondolom ô sem.
2014. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem a te részedről nem kellene beszélned neki, mert nem tudhatod, benne ez mit okoz. NEm csaltad meg, nem is akarod, vagy annyit mondasz, hogy a barátnője nyomul rád szerinted, vagy semmit.

Egyébként ezek a nyomulós dolgok nem számítanak, ha nem akarsz lelépni, rendezd el ezt magadban.


Ha a férjem ilyen helyzetben lenne, én nem szeretnék tudni róla, mert sosem felejteném el és sérelemként élném meg, hogy a férjem egy évig húzta a lekoptatást, tehát gondolkozott rajta stb. Nem borítanám fel az asztalt, nem balhéznék, de nagyon szomorú lennék, ha tudnék ilyenről. A megcsalás után pedig el is hagynám szerintem.

2014. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
Na ezért válogatom meg nagyon alaposan a barátnőimet....pfujjjjj....
2014. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!