Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen esetben...

Férfiak, milyen esetben neveznétek így a párotokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megbántott a párom.

Összeköltözni készülünk (albérlet).

Azt mondta, hogy a szülei azt mondták, hogy jönnek segíteni takarítani, stb. A párom nem kérte kifejezetten a segítségüket, de így elfogadta.

Ez az egész kicsit kellemetlenül érintett engem, mert úgy képzeltem el az egészet, hogy majd együtt csinálgatjuk, takarítgatunk, kettecskén mindez olyan romantikus és jó lenne végre a közös kuckónkban.

Ennek folytán tettem egy olyan megjegyzést, hogy egyébként azért is lenne jó, ha együtt takarítanánk, ketten csinálnánk, mint két felnőtt, mert nem feltétlenül egy szorgos egyén ilyen téren, mindig megcsinálták otthon helyette, és ha most sem képes rá a költözéskor, és anyuci jön ide is takarítani, akkor "soha a büdös életbe nem fogja" megtanulni és én fogom szívni a levél az albérletben.

Erre ő lebunkózott, hogy én milyen bunkó vagyok.


2014. nov. 5. 14:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom, hogy a férfi nem szeret takarítani. Akkor mégis mit vársz tőle? Hogy majd melletted megszeretni? Tisztában vagy vele, kivel költözöl össze, szóval utólagos reklamációnak nem nagyon van értelme.
2014. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, a "bunkó" nálunk nem divat, nálunk a "g*e*c*i*c*a" a menő szöveg - azt utoljára tegnap mondtam neki, mert beszólt valamit:)

A takarítást meg férfiként max akkor tartom romantikusnak, ha a párom valami szexi tangában takarít, én meg a fotelből nézem egy jó pohár borral a kezemben - na, akkor nagyon romantikus:)))

2014. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

19-es hozzászólás:

"Egyébként egy új lakás birtokba vétele a közös élethez, a szobák berendezése és díszítése igenis romantikus."


Nah, pont erre gondoltam én is, jobb ezt ketten, szülők nélkül.

2014. nov. 5. 14:31
 24/38 A kérdező kommentje:

22-es!

vicces :D néha azért én is nyomnám ilyen szexi felállásba vele, de arra meg kell érnie :D ha nem érik meg, akkor sajnálhatja amiből kimarad a drága :)

2014. nov. 5. 14:33
 25/38 Andizsuzsi ***** válasza:
75%

A szoba berendezésének és díszítésének mi köze a mosogatáshoz?


Amúgy kérdező te most romantikázni szeretnél, vagy az első nap demonstrálni, hogy te aztán nem hagyod, és igenis mindent ketten és együtt?

2014. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Kérdező (#24) akkor jó:))))
2014. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Igazából nem pont ez az egy nap zavar, hanem az összes, olyan túl buzgóak a szülei. Félek hogy lassan elnyomnak. minden apróság érdekli őket
2014. nov. 5. 14:36
 28/38 anonim ***** válasza:
18%
Ha a párodnak lennék, egy ilyen nõvel eszembe sem jutna összeköltözni.Mindent csináljon a férfi,lassan már a szülés is meg lesz oldva vagyis a terhesség,hogy õk hordják ki.Miért kell nõiesiteni a férfiakat, ja szamarak!
2014. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Ebben semmi nőiesítés nincs, úgyis én fogok mindent ellátni, de mivel ketten vállaltuk a költözést így ketten kell viselnünk a terheit az elején.
2014. nov. 5. 14:46
 30/38 anonim ***** válasza:
12%
a 28-cal ellentétben, én meg a helyedben nem költöznék össze olyannal, aki "lebunkóz" És megértelek, valamiféle boldog fészekrakás lett volna (soha, semmikor, semmi ilyen durva nem szólt felém a férjem felől, nagyon régóta vagyunk együtt, nem kell ennek lennie)
2014. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!