Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhat ilyet, ilyeneket...

Hogy mondhat ilyet, ilyeneket a menyasszonyom? Miért kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Ilyeneket mond hogy én elakarom venni a barátait és hogy nem hagyom eléggé szabadon.A barátait is ő keresi,ha találkozni akarunk velük vagy akar velük,mindig ő hívja fel őket.Majd sokszor igérgetik hogy jönnek,majd sokszor minden indokkal lemondják.Ilyen barátokat ki akarna elvenni?

Nem igazán értem mert nem telepedek rá,a barátaival is találkozhat bármikor,soha nem szóltam azért ha nélkülem megy bárhova is.Soha nem kérem számon,soha nem korlátoztam semmibe,mellettem aztán igazán szabad élete lehet.Főleg az előző kapcsolata után,ahol mindenért rászóltak.Lehet hogy onnan hozta ezeket a dolgokat és olyat lát belém ami nincs is?Egyedül is szokott menni,de van amikor együtt megyünk ismerősökkel,mindig jól érezzük magunkat egymás társaságában.Már olyat is mondott hogy úgy érzi titkolok előle valamit.Semmit nem titkolok!Ennyire nyitott könyv még nem voltam soha senkinek.Miért kell ezt csinálni?Ilyeneket mond,hogy majd biztos ez meg az kifog rólam derülni.Nem értem,mert teljesen nyílt vagyok vele,az első perctől kezdve,az első találkozás is olyan volt mintha ezer éve ismernénk egymást.

Szerintetek miért kell ezt csinálni?


28/F


2014. nov. 7. 09:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
97%
Kifogást keres mert nem ismeri be hogy nincs neki öszinte és igaz barátai...
2014. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan ezért gyanakvó,lehet,hogy a korábbi rossz tapasztalatok miatt.Várnék az esküvővel,ha már most ennyire kötekedő és gyanúsítgat,mi lesz később?
2014. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ma 09:34


Pedig én aztán soha nem adtam rá okot hogy bizonytalan legyen.Ennyire őszinte szerintem még emberrel nem voltam,nincs olyan dolog amiről ne tudna.

2014. nov. 7. 09:35
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Generált egy adag problémát, és rád kente.

Kitalálgat mindenfélét, képzeleg.. Hát ez szép :(

Sajnállak.


Érdembeli választ nem tudok adni, hiába írnám, hogy beszéld meg vele valahogyan, úgyse változna a véleménye a párodnak.

2014. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy akaratlanul,de rajtad tölti ki a korábbi sérelmeit.
2014. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem látunk bele tisztán és egészében egy másik ember gondolataiba és érzelmeibe. Én inkább úgy látom, hogy ő a ti kapcsolatotokkal elégedetlen, feltehetően ő sem tudja pontosan megfogalmazni. Nem ritka eset. Ne hamarkodjátok el az esküvőt.
2014. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Túl nyitott vagy és az is lehet, hogy már túl uncsi!
2014. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát, eléggé ketyós a csaj. Ilyeneket akkor szoktak csinálni, mikor elkezdenek kikacsintgatni a kapcsolatból, csak találni kell még egy jó szakító okot, és elkezdik generálni a kamu problémákat.
2014. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Persze,hogy ilyen,.csodálkozol? Itt is lépten nyomon azt olvasod a sok becsődölt életűtől,hogy a férfiak mocskok,úgyis elhagy, átver,megcsal....csak mert bénák. Az előző kapcsolata is rányomta a bélyegét,.nem hiszi el,hogy férfi lehet őszinte.

Kommunikáció, ez az alapja mindennek.

2014. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Azért bizonytalan, mert nincs elég önbizalma. A gyanakvás is ezzel függ össze, rossz az önértékelése.

Egy párkapcsolatban alapvető a bizalom, ha ez nincs meg kölcsönösen (mindegy, hogy mi okból), nem fog működni a kapcsolat. Már az elején sok a gond, mi lesz később? Én a helyedben átgondolnám, hogy valóban ilyen nőre vágyok-e.

2014. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!