Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az erdélyi...

Mi a véleményetek az erdélyi lányokról/nőkről? Miben külömböznek az itthoniaktól? És a férfiak?

Figyelt kérdés
Szokásokban, mentalitásban nagyon eltérnek tőlünk? Olyasmik érdeklnek, mint : vérméséklet, világszemlélet, politikai és vallási nézetek, egészség, családhoz való hozzáállás, műveltség .....stb. tudom hogy ez nagyon egyén-függő, de nagy általánosságban mi jellemző rájuk?
2010. jan. 28. 18:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
HR megyei vagyok:)
2010. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

18:36

joggal vagyok előítéletes Magyarországgal kapcsolatosan...dec. 5 után mindenkiben tüske maradt...tehetünk mi arról, hogy a határ másik felén maradtunk Trianon után? miért lennénk attól románok? cigányok? s hasonlók...

ha idejönnek Magyarországról a "pestiek" legtöbbje azért jön, hogy megnézze milyen "nyomor van" itt, hogy sajnálkozni tudjon, meg sóhajtozni...és a lókakiba nehogy belelépjen...falusi kirándulásokra ezek a hölgyemények topánkát húznak, és "csodálkoznak" hogy itt még magyarul is tudnak...ez húz fel engem a legjobban... legtöbb tudatlan és csak szájat tátani jön ide...sajnálkozni, ítéletet mondani, adakozni, siránkozni...hát erre nekünk nincs szükségünk... a "tápos" kocsikat is mindenki joggal rühelli mert legtöbbjük a fennebb említett módon kirándul...

persze VAN kivétel azokat sosem bántanám meg, rengeteg barátom él Magyarországon, akik nem lesajnálnak mert ott élek ahol, hanem támogatnak és szeretnek. úgyhogy én mindkét felet ismerem...aki pedig az utóbbi táborba tartozik, az tudja miről beszélek bejegyzésem elején...akik igazán szeretik az erdélyieket azok elítélik ezeket a "büszke magyarországi tudatlanokat"...

na de nem tépem a számat, le lehet románozni, nem Ti lennétek az elsők:D

hajrá!

2010. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
22:07-es szivemből szoltál. Látszik, hogy hargita megyei vagy és talpraesett. Én is pontosan igy látom a dolgokat! Én maros megyéből irok. Ha gondolod irj privit. Szép estét!
2010. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!