Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfi komolyan gondolhatj...

Ez a férfi komolyan gondolhatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Próbálok minél több információt átadni! Megismertem egy 40 éves Férfit, akivel nagyon nagyon jól kijövök, abszolút jól érezzük magunkat egymás társaságában. 3 hónapja vagyunk együtt, de nem egy helyen lakunk, így nem is találkozunk minden nap.

Ő kétszer elvát, és elmondása szerint soha többé nem vesz el nőt. Az első házasságából van egy gyerek,aki nem vele él,de bőven támogatja, és több gyereket tuti biztos nem akar! Nekem ezek egy kicsit fájnak, mert nekem még se házasságom nem volt,ugyan nem nagy gond, ha nem leszek feleség, de gyerekem sincs, és azért szeretnék. Pár napja említette a szóban forgó férfi, hogy jó lenne ismernünk egymás szüleit mostmár, és gondolkozzak el az összeköltözésen.

Viszont tegnap közölte velem, hogy talákozott egy régi ismerős nőjével, sokat beszélgettek,hülyültek, és nagyon beindultak egymásra, de csak azért nem fektette meg, mert a nő családos, és nem dúl fel egy kapcsolatot. Én csak értetlenkedve néztem ki a fejemből, és az általam feltett kérdés forog azóta is megválaszolatlanul a fejemben!

Egyik pillanatban azt érzem, sosem engedne el, sőt mondja is, másik pillanatban meg mintha csak az unaloműzője lennék, míg nem talál magának mást. Szerintetek?


2014. nov. 18. 14:08
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Azért nehéz téged megérteni ebben a helyzetben, mert a férfi akivel együtt akarsz élni, közölte veled, hogy tegnap majdnem megdugott egy másik nőt. Ez egy nagyon megalázó mondat és furcsa, hogy te nem érzed annak, illetve nem látod, hogy minden nő ebben az esetben kirúgná a csávót. Ezt senkinek a gyomra nem venné be. Mellesleg, ha te nem rúgod ki, akkor szerintem ő fog hamarosan téged, biztosan ő sem véletlen mesélt neked a kis kalandjáról.
2014. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%

Még néhány dolog:

-egy internetes fórumot nem szabad annyira komolyan venni, hogy felidegesítsd vele magad

- valószínűleg fel kellene dolgoznod, azt a tragédiát, mert addig nem fogsz tudni továbblépni, nem sok férfi akar egy nőt, aki nem szerelmes belé és ő sem az, a házasságok manapság nagyon is szerelemre épülnek (hátulütője a dolognak, hogy a szerelem elmúlik és ezzel sokan nem tudnak mit kezdeni)

- kellene keresned egy szakembert, pszichológust, aki segít neked feldolgozni a történteket és minél hamarabb, nem vagy annyira fiatal, hogy halogasd a párválasztást.

2014. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
90%
Fura, h egy anomin oldal válaszadói így megsértenek, te meg kiakadsz! De azon nem akadsz ki, hogy a pasid porig aláz és semmibe vesz!
2014. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Kössz a választ,de én nem akarok férjhez menni! És pszichológusra sincs szükségem, feldolgoztam a tragédiát, de sosem leszek annyira szerelmes. A kisebb szerelem meg már nekem nem igazi szerelem. Szóval nekem egy társ kell. Értitek? Na... Ok, értem, hogy ez a pasi nem lesz az szerintetek, de ha jól érzem magam vele, sőt nagyon is jól, akkor miért ne fűzzem vele komolyabbra? Ezt a megcsalós izét megbeszélem vele, megmondom neki hogy mik az elképzeléseim a jövőre nézve,és akkor döntse el mit akar, lehet ennél a pontnál ereszt szélnek. Akkor így jártam. De ne beszéljünk úgy róla, mintha már megcsalt volna, mert NEM!!
2014. nov. 18. 16:06
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező te menthetetlen vagy. Csak egy kérdésem van: ha te szeretnél gyereket miért olyannal akarod szorosabbra fűzni a kapcsolatot aki nem akar? Vagy már azt sem akarsz? Amúgy igen még nem csalt meg de a szemedbe mondja hogy szívesen lefeküdt volna egy másik nővel és ez téged nem zavar - hol az önbecsülésed?
2014. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

"...ha te szeretnél gyereket miért olyannal akarod szorosabbra fűzni a kapcsolatot aki nem akar? "

Nincs olyan, hogy nem akar! De ha tényleg nem akar, akkor nincs miről beszélni!

2014. nov. 18. 16:24
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

aaahh ki van csukva!

" de csak azért nem fektette meg, mert a nő családos, és nem dúl fel egy kapcsolatot"


Hat menjen az ilyen a sunyiba!

2014. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Azért alapvetően azt csinálsz, amit akarsz, itt kb. 20 ember minimum azt mondta, hogy szakíts, elgondolkodhatsz rajta, de teljesen másképp is dönthetsz természetesen.
2014. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már más is írta, azt kéne még tisztázni, hogy TE mit vársz az adott kapcsolattól. A kérdésben leírtad, hogy tulajdonképpen az sem lenne gond, ha nem leszel feleség, de gyerekre azért vágynál. (?) Azt is leírtad, hogy a férfi hozta szóba, hogy meg kéne ismerni egymás szüleit, pedig ezt többnyire a nők szokták szerintem kezdeményezni, akik komoly kapcsolatot akarnak. Azt írod nem vagy szerelmes, elég, ha csak jól érzed magad ezzel a férfival. És ha így látod, akkor szíved joga. Legyetek együtt, ameddig mindkettőtöknek jó a másikkal. A másik oldalon viszont a már fent felsoroltak alapján nem látom azt, hogy TE komolyan gondolod a kapcsolatotok. És csak kérdezem, hogy akkor miért gond, ha esetleg a párod sem komoly? Tulajdonképpen elégedettnek kellene lenned, nem?
2014. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy majdnem megcsalt. Az egy másik, hogy nem hiszel a szerelemben.

Nade te gyereked akarsz, ő meg nem. Azért ez egy elég nagy vízválasztó egy párkapcsolatban, ebben sosem egyezés. Illetve lehet, ha te feladod önmagad, mert ő biztosan nem fogja.

Egyébként még azt is mondhatnám, hogy össze illetek. Te végtelenül buta és naiv vagy, ő meg ezt kihasználja.

Sok boldogságot!

2014. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!