Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfi komolyan gondolhatj...

Ez a férfi komolyan gondolhatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Próbálok minél több információt átadni! Megismertem egy 40 éves Férfit, akivel nagyon nagyon jól kijövök, abszolút jól érezzük magunkat egymás társaságában. 3 hónapja vagyunk együtt, de nem egy helyen lakunk, így nem is találkozunk minden nap.

Ő kétszer elvát, és elmondása szerint soha többé nem vesz el nőt. Az első házasságából van egy gyerek,aki nem vele él,de bőven támogatja, és több gyereket tuti biztos nem akar! Nekem ezek egy kicsit fájnak, mert nekem még se házasságom nem volt,ugyan nem nagy gond, ha nem leszek feleség, de gyerekem sincs, és azért szeretnék. Pár napja említette a szóban forgó férfi, hogy jó lenne ismernünk egymás szüleit mostmár, és gondolkozzak el az összeköltözésen.

Viszont tegnap közölte velem, hogy talákozott egy régi ismerős nőjével, sokat beszélgettek,hülyültek, és nagyon beindultak egymásra, de csak azért nem fektette meg, mert a nő családos, és nem dúl fel egy kapcsolatot. Én csak értetlenkedve néztem ki a fejemből, és az általam feltett kérdés forog azóta is megválaszolatlanul a fejemben!

Egyik pillanatban azt érzem, sosem engedne el, sőt mondja is, másik pillanatban meg mintha csak az unaloműzője lennék, míg nem talál magának mást. Szerintetek?


2014. nov. 18. 14:08
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
97%
ja, hogyha nem zavar, hogy megcsalnak, hogy nem teljesülnek a vágyaid, és hogy még meg is aláznak, akkor hol a gond? miért kellett a kérdést kiírni? igen, szerintem a barátod teljesen komolyan gondolja, hogy szüksége van egy háztartási alkalmazottra.
2014. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
97%

A 7-es hozzászólásodban nem értem: mi maradt ki?

Szeretném, ha boldog lennél, de ez a kapcsolat nem sok jóval kecsegtet. Ha valaki nem akar gyereket, ne tölts éveket azzal, hogy reménykedsz: megváltozik.

Legtöbbször csak utólag tudjuk, hogy kevesebb idő alatt is simán rájöhettünk volna: ez nem fog működni.

32 évesen bonyolódtam egy kapcsolatba, 38 voltam, mire kimásztam. Már 34 évesen egyértelmű jeleket kaptam, de reménykedtem. Sajnos.

2014. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
97%
Hát szerintem is röhejes a gondolkodásod.. Nem lép minden pasi félre, bár tény, kell egy kis energia, hogy normálisat találj. Viszont ha téged ennyire nem zavar, ha félremennek melletted, akkor keress olyat, aki legalább akar gyereket. Nem gondolod, hogy ha minden pasiban volt eddig hiba, akkor teljesen normális, hogy lapátra tetted? Talán át kellene gondolnod, ahol keresgélsz, biztos akad-e olyan, aki megfelelhet a kritériumaidnak. Kapcsolatfüggő vagy, hogy inkább legyen rossz, csak azonnal?
2014. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
97%

Kislány a zongoránál, fehérebb a meszelt falnál,

Hoppsz, bocsánat.

Na szóval:

- 2x elvált >> 2x már elcseszte, nem megy ez neki, plus még gyerek is van (klassz...)

- te 31 éves vagy, fiatalabb te sem leszel, te akarsz esküvőt, családot, gyereket, ő nem

- 9 év alapesetben nem lenne sok, ha egy értelmes, nem 2x elvált, gyerekes nagy gyerek lenne az Adonisz

Mind1, te tudod, de ha 31 évesen most elcseszel még vagy 4-5 évet a semmire, nah az cumi lesz.

2014. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

"Szerinted mennyire ég benne a hősszerelmes szív?? "

Én a hősszerelmes szívben nem hiszek! Én sem vagyok szerelmes, de nagyon jól érzem magam vele.

2014. nov. 18. 14:47
 26/52 anonim ***** válasza:
97%

Nem lép félre minden férfi!

Mint férfi írom neked, és olyan akinek sok férfi barátja van akik házasok és dettó nem lépnek félre.

De ha neked belefér hogy megcsalnak és ezt előre közlik is veled?! Meg hogy csak cselédnek akar, ezt is lőre letisztázza és ez sem zavar?! Hát nem tudom milyen nőci lehetsz hogy neked ez belefér. Ennyire csak nem lehetsz ronda!

2014. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
97%
Akkor itt a gond! :) nem is vagy szerelmes :)Akkor meg nem tök mindegy hogy hány nőt ba..sz meg melletted? :) Barátként néha szexelsz vele , akkor nem csoda hogy nem zavar hogy nem fog levenni meg gyereket se akar. Na! Csak kibukott hogy miért nem gáz neked így ez a faszi!
2014. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Egy elkezdte, és mindannyian ezt fújjátok, hogy cselédnek akar! Ezt honnan veszítek?? Most is Ő mos rám, és ő is főz, bár leginkább étterembe járunk.
2014. nov. 18. 14:53
 29/52 anonim ***** válasza:
97%
De ha csak szex van közöttetek, akkor mi a gond? És miért akartok összeköltözni, szülőkkel ismerkedni? Igazából azt kéne leírnod, hogy mit akarsz. Mert ha csak egy szex barátságot, oké, de akkor evidens, hogy bármelyikőtök szexelhet mással is. Ha házasságot akarsz, gyerekekkel, akkor meg felejtsd el ezt a pasit.
2014. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
97%

"Ez a férfi komolyan gondolhatja a kapcsolatunkat?"

Nem! Ahogy nyílván te se, hisz írtad hogy nem vagy szerelmes belé. Akkor mi a gond?

2014. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!