Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfi komolyan gondolhatj...

Ez a férfi komolyan gondolhatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Próbálok minél több információt átadni! Megismertem egy 40 éves Férfit, akivel nagyon nagyon jól kijövök, abszolút jól érezzük magunkat egymás társaságában. 3 hónapja vagyunk együtt, de nem egy helyen lakunk, így nem is találkozunk minden nap.

Ő kétszer elvát, és elmondása szerint soha többé nem vesz el nőt. Az első házasságából van egy gyerek,aki nem vele él,de bőven támogatja, és több gyereket tuti biztos nem akar! Nekem ezek egy kicsit fájnak, mert nekem még se házasságom nem volt,ugyan nem nagy gond, ha nem leszek feleség, de gyerekem sincs, és azért szeretnék. Pár napja említette a szóban forgó férfi, hogy jó lenne ismernünk egymás szüleit mostmár, és gondolkozzak el az összeköltözésen.

Viszont tegnap közölte velem, hogy talákozott egy régi ismerős nőjével, sokat beszélgettek,hülyültek, és nagyon beindultak egymásra, de csak azért nem fektette meg, mert a nő családos, és nem dúl fel egy kapcsolatot. Én csak értetlenkedve néztem ki a fejemből, és az általam feltett kérdés forog azóta is megválaszolatlanul a fejemben!

Egyik pillanatban azt érzem, sosem engedne el, sőt mondja is, másik pillanatban meg mintha csak az unaloműzője lennék, míg nem talál magának mást. Szerintetek?


2014. nov. 18. 14:08
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Nálam még egy szexkapcsolatban is kizárt, hogy mással is legyen a partnerem, de igen, normális kapcsolatot szerettem volna vele kialakítani!
2014. nov. 18. 14:58
 32/52 anonim ***** válasza:
Az nem szexkapcsolat, hogyha mással nem szabad szexelnetek, (vagy nem is akartok jobb esetben) azt járásnak hívják :) vagy párkapcsolatnak.
2014. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
91%
hogyha normális kapcsolatot szerettél volna kialakítani, akkor nem jelentenéd ki, hogy nincsen szerelem meg rózsaszín köd, és nem védenéd a férfit, aki egyértelműen meg fog csalni. minthogyha már a kapcsolat előtt kialakítanál magadban egy falat, hogy tuti ne érjen hozzád a boldogság.
2014. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy csak azért nem fektette meg azt a nőt, mert családos? Végülis ezt mondta, ha a válasz igen, akkor te is láthatod, hogy mivel neked nem fér bele, hogy a pasid másokkal is kúrjon, akkor nem érdemes ezt a kapcsolatot tovább folytatni.

Mondjuk a magam részéről nem kérdeznék semmit, nekem már az eddigiekből is az jön le, hogy nem komolyan vehető a pasi.

2014. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Ohh Istenem milyen rózsaszín köd, meg milyen szerelem?? Én egy társat szeretnék magamnak akit tisztelek, becsülök, akivel jól érzem magam, aki megért, akivel boldog vagyok, nem pedig szerelmet, ami 5 hónap után elmúlik.
2014. nov. 18. 15:08
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak, hogy fogalmad sincs a szerelemről. Ezek szerint vagy nem voltál még vagy nagyon rövid ideig tartott.

"aki tisztelek és becsülök"

hááát ha te tudnál egy ilyen embert?! Akkor tényleg nem értem mi a gond. Annyiszor csal majd meg ahányszor alkalma lesz, ezt előre közli, te meg értetlenkedsz.

"akivel boldog vagyok"

Ha téged egy ilyen boldoggá tesz, miközben minden lehetséges módon megaláz már most is.. akkor hajrá, lesz egy új lábtörlője, az sokszor jön jól.

2014. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
Nem voltam szerelmes? Rövid ideid tartott? Na ezt hagyjuk! Hát tudod voltam már szerelmes, és örökké csak azt a férfit fogom szerelemből szeretni!
2014. nov. 18. 15:15
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

most zavar, ha megcsalnak, vagy direkt nem? mert össze-vissza írsz erről.

nem tudom, mit vársz a válaszolóktól, mindenki megírta, hogy menekülj, mivel normális ember nem maradna ebben a kapcsolatban. de te haragszol a válaszadókra. hát figyelj, te tudod, mit akarsz. nyilván 10 év múlva azt fogod ide írkálni, hogy elvesztegetted a lehetőséget, hogy családod legyen, mert egy vén s..fejjel éltél, aki ugyan végig csalt, de néha elvitt vacsorázni, és ettől úgy érezted, hogy tisztel.

azt kéne felsorakoztatni, hogy te egyáltalán mit kapsz ebben a kapcsolatban. hogy van veled valaki, egy bárki, akit nem szeretsz, és aki nem szeret? hogy néha kapsz enni? ezen kívül?

2014. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Talán először a te elb..zott lelkivilágodat kellene rendbehozni és aztán képes lennél normális kapcsolatot kialakítani, normálus emberekkel!

Mert ez a fickó nem normális, te meg annyira bekeseredtél 30 évesen, hogy már ide adtad le a színvonalat!

Magadat hozd rendbe, aztán ismerkedj!

2014. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

"...de te haragszol a válaszadókra."

Dehogy haragszom! Csak nem értem miért kell ilyen primitív stílusban közölni a véleményeket. Ha tőlem valaki segítséget kér, én nem kiröhögöm, meg mégjobban belérúgok, hanem először is megértem, hogy mivel Ő megéli a dolgokat, máshogy látja, mint egy kívülálló. A kívülálló ezesetben sokkal inkább rálát a lényegre. A válaszok meg azért egyre "arrogánsabbak", mert a közben feltett kérdésekre válaszolok, és mint látod, már az elba...ott lelkivilágomra is fény derült, pedig egy tragédia vitte el a szerelmemet, ami ehez a kérdéshez nem feltétlen fontos információ. Mindegy. Mindenkinek köszönöm a válaszát, még annak is, aki úgy gondolta, most jobb perceket szerez magának azzal, ha "eltapos". :)

2014. nov. 18. 15:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!