Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a férfi komolyan gondolhatj...

Ez a férfi komolyan gondolhatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Próbálok minél több információt átadni! Megismertem egy 40 éves Férfit, akivel nagyon nagyon jól kijövök, abszolút jól érezzük magunkat egymás társaságában. 3 hónapja vagyunk együtt, de nem egy helyen lakunk, így nem is találkozunk minden nap.

Ő kétszer elvát, és elmondása szerint soha többé nem vesz el nőt. Az első házasságából van egy gyerek,aki nem vele él,de bőven támogatja, és több gyereket tuti biztos nem akar! Nekem ezek egy kicsit fájnak, mert nekem még se házasságom nem volt,ugyan nem nagy gond, ha nem leszek feleség, de gyerekem sincs, és azért szeretnék. Pár napja említette a szóban forgó férfi, hogy jó lenne ismernünk egymás szüleit mostmár, és gondolkozzak el az összeköltözésen.

Viszont tegnap közölte velem, hogy talákozott egy régi ismerős nőjével, sokat beszélgettek,hülyültek, és nagyon beindultak egymásra, de csak azért nem fektette meg, mert a nő családos, és nem dúl fel egy kapcsolatot. Én csak értetlenkedve néztem ki a fejemből, és az általam feltett kérdés forog azóta is megválaszolatlanul a fejemben!

Egyik pillanatban azt érzem, sosem engedne el, sőt mondja is, másik pillanatban meg mintha csak az unaloműzője lennék, míg nem talál magának mást. Szerintetek?


2014. nov. 18. 14:08
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
95%
Lapát, egyértelmű. Ezen te még gondolkodsz?!
2014. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 piroska és a farkas ***** válasza:
86%
Nos véleményem szerint ő az a férfi/ és nem Férfi/, akit akkor is pàros làbbal kéne kirúgnod, ha te lennél közel 10 évvel idősebb nàla. 31 évesen ne is gondolkozz, becsüld màr többre magad, a Jóég àldjon meg!
2014. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
wágásiferi te pedig milyen okos dolgot írtál. Nélküled még butább lennék.
2014. nov. 18. 14:33
 14/52 anonim ***** válasza:
96%

Ez teljesen egyértelmű, rúgd ki a pasit még ma, hagyd meg neki az esélyt, hogy megfektessen akit csak akar.

Ez a sztori már onnantól is necces, hogy se házasságot, se gyereket nem akar. Az pedig egyenesen felháborító, amit elmesélt neked, egyetlen épeszű férfi se mondana ilyet egy nőnek, akivel együtt akar lenni és akit szeret.

2014. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
90%

Nahát, hogy ez a pasi milyen rendes, hogy nem fektette meg nőt, lévén családos!

És hogy ő milyen őszinte, hogy ezt el is mondta neked!

Vastaps! Vastaps!

2014. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

"Lapát, egyértelmű. Ezen te még gondolkodsz?"

Persze, mivel 2 éve csak lapátra dobálom a férfiakat, mert mindnél találok hibát. Komolyan mondom még a megcsalás a legkisebb probléma, mert ha tetszik ha nem, minden férfi félrelép. És az én esetemben még nem történt meg!

2014. nov. 18. 14:36
 17/52 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, én közben a hasamat fogom a röhögéstől!
2014. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
96%
Nem egyezik a jövõképetek,és egyébként is tùl idõs hozzàd,de ha el akarsz vesztegetni még egy pàr évet az életedbõl,akkor maradj vele nyugodtan.
2014. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
95%

Hát akkor vegyük számba az intő jeleket.

1. Csak azért nem csalt meg, mert a nő nem ment bele. 3 hónap után! Szerinted mennyire ég benne a hősszerelmes szív??

2. Kétszer elvált, szóval az ígéretei nem szólnak túl hosszú távra.

3. 40 évesen annyira komolytalan, hogy csapong, mint egy tini. Sosem fog megváltozni.

4. Már most kijelentette neked, hogy nem fog semmit valóra váltani abból, amit te akarsz. Az, hogy feleség nem leszel, az mindenkinek egyéni vérmérséklet szerint értékelendő, de hogy a gyerekről lemondj egy ilyen kisstílű fazonért, amikor te szeretnél, nagyon buta ötlet lenne.

Nem tudom, hány kapcsolatod volt eddig, de akinek egy csepp tapasztalata van, páros lábbal rúgta volna ki a párodat a "majdnem megcsalós" dologra. Ez a pasi már nem akar megállapodni, jó lennél te neki addig, ameddig maradsz, aztán keres mást, ha nem leszel. A hátad mögött meg persze mehet tovább a szingli élet, illetve ha elég egyenes, akkor a szemedbe is megmondja, épp kivel, mikor csalt meg.. Volt része komoly kapcsolatban, ami megkötötte, most már csak unaloműző házicselédeket keres, akiért nem kell különösebben semmit tenni, úgyis jön a másik, ha a nő besokallna.

2014. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

"Kérdező, én közben a hasamat fogom a röhögéstől!"

Már megérte megkérdeznem, legalább van egy jó napod az évben!

2014. nov. 18. 14:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!