Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok a szerelmetekre azt...

Tudnátok a szerelmetekre azt mondani, hogy büdös b*nkó?

Figyelt kérdés

Nem kell extrém esetekre gondolni!


Csak pl. olyan dolgok, hogy beszélgettek, te elkezdesz beszélni és a beszédes szerelmed esetleg szóba hoz valamit, "belevág" a témába, nem is szándékosan vág bele, mert valahogy a hangsúly számára olyan volt mintha befejezted volna a mondandód.

Te pedig besértődsz és bunkózol, és szegény csak tudatlanul áll az egész előtt.


2014. nov. 19. 10:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
Alapvetően nem, nem beszélek vele így. De sértődtem már meg azon, hogy a szavamba vágott, állati idegesítő. Főleg, hogy azt hiszi, tudja, mit akarok mondani, és végig sem hallgat. Szerinte csak hozzátesz infót, szerintem meg ilyenkor szarik a véleményemre. Nálatok is ez lehet. Azt javaslom, hogy de, pofa be, amíg be nem fejezi, mert most még csak ezt mondja, 2 év múlva meg otthagy, mert azt érzékelteted vele, hogy nem érdekel, amit mond!
2014. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, emberek vagyunk, időnként elszakad a cérna... gondolj bele, mi legutóbb a rántás elkészítésén vesztünk össze ordibálva, és ennél vaskosabbakat is szólva - 17 éve vagyunk együtt, és egy fél óra múlva már röhögtünk az egészen, és a családnak is megvolt a heti szórakozása miután elmeséltük:)))

De hallottam én már idős papot is ordenáré módon káromkodni - miután szegény meggyet akart szedni a kertjében, de leesett a létráról... mint mondtam, emberek vagyunk...

2014. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%

Ja, igazából hallanunk kellett volna, hogy megítélhessük.

Ha mondjuk egy másodperc szünet volt, azt már én is befejezésnek érezném (ha csak direkt nem hagyta magasan a hangsúlyt). Az is számít, hogy ha folytatja, akkor te abbahagytad-e (mivel felismerted, hogy félreértetted a szándékát és mégsem fejezte be), vagy végérvényesen magadhoz ragadtad a szót.


Az is más kérdés, hogy ha pl. nekiáll szapulni valaki engem, akkor nyilván el akarom mondani, ha valamit másképp gondolok, vagy úgy érzem, félremagyarázza a cselekedeteimet. Ha más témára tér át, akkor logikus, hogy meg akarok szólalni.

2014. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nekem mondtak szebbeket is a k.anyàd lassan mindennapos,de dagadék, tudatlan,elviselhetetlen,egoista barom,önző,életképtelen minden voltam..és azt meri mondani "de én szeretlek"meg "dràgàm" ettől a két szótól herotom van mert nincs mögötte semmi és màr annak se hinném el aki komolyan mondja mert ezt a két szot utàlom a legjobban..
2014. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem, ilyet nem mondanék rá. Finomabb módja is van a nem tetszés kinyilvánításának.
2014. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szoktunk kiabálni és csúnyán beszélni egymásalt, és ezt be is vallom (amiért, úgy érzem, nagyon dulván le leszek pontozva). De nem is sértődünk meg, egyikünk sem törékeny kis virágszál, hogy drámát csináljunk belőle.

A békülős szex meg tök jó.

2014. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
bármikor
2014. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

De ő utána sosem akar békülni, csak néma és pukkad vagy elkezd oltogatni és alázni jobban.

Aztán csak elfelejtődik de a rossz érzés megmarad.

Tehát itt nincs békülős jópofizás meg semmi

2014. nov. 19. 10:57
 19/28 anonim ***** válasza:
Akkor rossz a kommunikáció, ezen pedig dolgozni kell. Nincs is rosszabb, mint amikor az egyik felet nyomja valami, nem mondja el, csak gyűjti magában a sok keserűséget, csak raktározódik el a sok méreg - ami egyszer úgyis kiszabadul.
2014. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Mögcsapnám azt a nőt, aki büdösnek nevezne. Nem vagyok büdös!

(A bunkó az stimmel)

2014. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!