Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok a szerelmetekre azt...

Tudnátok a szerelmetekre azt mondani, hogy büdös b*nkó?

Figyelt kérdés

Nem kell extrém esetekre gondolni!


Csak pl. olyan dolgok, hogy beszélgettek, te elkezdesz beszélni és a beszédes szerelmed esetleg szóba hoz valamit, "belevág" a témába, nem is szándékosan vág bele, mert valahogy a hangsúly számára olyan volt mintha befejezted volna a mondandód.

Te pedig besértődsz és bunkózol, és szegény csak tudatlanul áll az egész előtt.


2014. nov. 19. 10:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mondtam már, mert abban a pillanatban az volt, attól még szeretem és nem pillecukorból vagyunk meg nem is 2 éve vagyunk együtt ,hogy sértődgessünk.
2014. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az a lényeg itt, hogy a szavába vágtál. Mi 11 éve vagyunk együtt, az első 6 évben soha elő nem fordult olyan, hogy ilyen csúnyán beszéljünk egymással, aztán egyszercsak elkezdődött, mindkét oldalról és ma már ott tartunk, hogy a haverja előtt közölte velem, hogy menjek a p...-ba, persze ezt is lehet sokféleképpen érteni, öcsémmel pl. viccből is mondunk ilyet. Szóval attól is függ, hogy milyen az adott család beszédstílusa. De a férjemmel szemben nekem nagyon is fájó pont az, hogy ilyeneket ki tud ejteni az száján és szerintem a kapcsolat romlását jelzi.
2014. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Az nem romlás, hogy végre felszabadultan tud beszélni az egyik a másik mellett és nem azt lesi mit mondhat vagy mit nem, az hogy ilyen módon fejezi ki magát valaki ,nem a szeretet enyhülését jelenti, hanem az igazi stílus előbukkanását ami végülis haladás. Ha ez nem tetszik meg kell beszélni, nem sértődgetni. Van akinek ez normális mert ilyen közegben élt , csak össze kell egyeztetni.
2014. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23 Oké, akkor inkább úgy mondom, hogy a mi esetunkben, egyértelműen a kapcsolat romlását jelezte. Mert rosszabb lett a kapcsolatunk.
2014. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A szerelmemre nem, de a ferjemre igen, viszont csak magamban, soha nem mondanam ezt igy ki.Ha nagyon merges vagyok akkor probalok vele nyugodtan, minositgetesek nelkul beszelni, megoldani a problemat de amikor mar nagyon nem birom akkor amikor elfordul elkezdek mutogatni meg arcokat vagni, kidugom a nyelvem ilyesmi, es amikor visszavordul akkor ugy teszek mintha minden oke lenne:-))))))))


Jo tudom h ez gyerekes de szamomra meg mindig elvogadhatobb mint lebudosbunkozni:-)))))

2014. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem , soha.
2014. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Idegeneknek sem mondok ilyent.
2014. dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
25-ös, te egy nagyon aranyos nő vagy. Ölellek. Mentazöld.
2014. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!