Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanom kéne ezért?

Szakítanom kéne ezért?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésből jött az ötlet, hogy megkérdezzem én is :)

Szóval a barátom úgy tűnik "féltékeny" rám. Ez nem teljesen jó szó, csak ő szakmunkás, nekem meg két nyelvvizsgám van és egyetemre készülök jövőre. Ha tanulok azt mondja, hogy stréber vagyok (erről mondjuk már leszoktattam), és a mai napig nem kérdezte meg, hogy hova akarok tovább menni. Ha esetleg mondom magamtól, akkor vagy nem válaszol, vagy azt mondja, hogy hülyeség. És mindig mondja, hogy majd meglátom, hogy sokkal többet fog keresni mint én. Az biztos, hogy igazából nem néz le ezért, mert régen mondta nekem, hogy majd megy egyetemre és lesz minimum két diplomája. Nagyon idegesít, hogy így áll hozzá a dolgaimhoz. Szerintetek elkéne hagynom, vagy ezért nem? 18/L


2010. jan. 29. 15:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
hát ha barátot egy idióta kisgyerek.ha neked belefér ez,akkor ne hagyd ott,ha nem fér bele,akkor hagyd ott.
2010. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
bocsi nem ha félreírtam:) hanem tényként közöltem
2010. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szereted v nem szereted??:S Ez a kérdés. De ha már ez jött elő a feledbe én mindenképpen szakítanék. A szerelem a lényeg!!!! Nem az h ki a sikeresebb meg h hagy e érvényesülni.Ha szereted le kell ülni vele beszélni.. H neked nagyon fontos a jövőd meg stb...Egyébként nem hagynám h eltontsa az életemet. aztért mert strébernek tart??! Ha együtt maradnál vele biztos vagyok benne 10 év után te tartanád el..:S
2010. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
fejedbe*
2010. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedik, szeretne ő is diplomát. Nem szeretne rosszabb lenni nálad. Ez azt mutatja, hogy szeret téged, és komolyan gondolja vele. Biztasd őt, hogy tanuljon, érettségizzen le, aztán mehet ő is továbbtanulni. Segíts neki kitalálni, hogy mihez szeretne kezdeni az életében. Beszélgess vele, légy mellette, fogd a kezét, ezért vagy a párja. Sok ma már diplomás kezdte egykor szakmunkásként, nem kötelező mindenkinek 18 évesen kezdeni a felsőoktatást. Ezért nehogy szakíts vele, ha amúgy szereted.
2010. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
szerintem lehúzó tud lenni az amikor a párod irigykedik és leugat mindenben, hogy az szar szerinte(, mert neki nem sikerült)
2010. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem probáld megbeszélni vele, mond meg neki h szeretnél diplomát, amivel lehet egy jó szakmád..stb

és szerintem elég durva h strébernek hiv, ahelyett h örülne h okos barátnöje van..

ha nem olyan régóta jártok sztem hagyd ott..biztosan találnál valakit aki büszke lenne rád, h vannak legalább céljaid..

2010. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég disznó dolog, hogy ilyen módszerekkel vissza akar húzni téged. Ez láthatóan zavarja az önérzetét.Bár amivel nyugtatgatja magát, hogy ő úgyis sokkal többet fog keresni, az símán be is fog valószínűeg következni...Egy férfinél ez azért komoly komplexusokat okozhat, ezt vedd számításba! Lehet, hogy másnál fog vígasztalódni..vagy éppen te. De még nagyon fiatal vagy, ezek az előjelek sejtetik a kimenetelt.
2010. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem idővel rosszabb lesz ha most nem beszélitek át a dolgot.Nagyon odavágja a fiúk önérzetét ha egy lány többet tesz az asztalra,később egészen más munkakörben fogtok dolgozni,más társaságban.
2010. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább támogatnia kellene a terveidet...
2010. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!