Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezért kéne szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért kéne szakítanom?

Figyelt kérdés
11 hónapja vagyunk együtt a barátommal,ő 21 én 19. Én vagyok az első párkapcsolata. Egészen jó a kapcsolatunk, csak mostanában egyre többet veszekszünk. Tudom,hogy nagyon szeret és én is szeretem. De néha olyan csúnyán beszél velem :S Igazából én úgy senkivel se beszélnék. Meg olyan furcsa , asszem totál nem illünk össze, de mégis nagyon szeretjük egymást. Sajna még a szex se jön össze mindig. Mert ugye ő viccelődik olyan dolgokkal amik nekem nem tetszenek, és így nekem elmegy a kedvem. Hiába mondom neki ezt meg azt ,sajna nem tud megváltozni. Ilyen idióta családból származik ahol ezek megszokottak. De én mit tegyek ,hogy ez jobb legyen ?? Már egyáltalán nem tudom. Néha azon gondolkozom,hogy hiába vagyunk szerelmesek, csak egymás idejét pazaroljuk !?? :S
2011. ápr. 27. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy beszélgetés valami finom étel mellett mindent megold. Üljetek le kettesben valahol, lehet h ez csak átmeneti időszak.
2011. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha nagyon mást hoz otthonról, így pl. a szexhez való hozzáállásában, pl. ami neked pont szent és sérthetetlen, azzal ő viccel, akkor ezek hosszú távon elég nehezen áthidalható dolgok.

Egy komoly beszélgetést és próbálkozást még megér a dolog, de én nem maradnék benne így nagyon sokáig. Előbb-utóbb vége lett - amikor nekem ilyenem volt.

2011. ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondhatom, hogyha úgy érzed veled csúnyán beszél, akkor csak rosszabb lesz idővel, jobb most szakítani vele, mert a végén csak megaláz, semmibe vesz, és folyton bánt majd, és nem leszel vele boldog

most csak azért érzed még, hogy szereted, mert dúlnak a hormonok, de nemsokára leáll majd és lekerül a rózsaszín szemüveg (a főkolompos PEA hormon max 18 hónapig termelődik)

mindenesetre én nem várnám meg se, hogy a hormon leálljon, most otthagynám

2011. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tudod ez a helyzet velünk is.nagon szeret a baátom, csak amikor összeveszünk nagyn csunyán bezséél velem nemtudom h miért.jó h utánna bocsit kér de nagyon megbánt vele.lassan 3éve vaunk együtt nemtom h mitévő leek:)szerintem ha nemvagy nagyon oda érte szakits vele mert ck roszabb lesz.én nagyon szeretem, de már soxor szakitanék vele.
2011. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

15:03

anyukám lassan 17-18 éve van így apámmal (náluk házasság után pár évvel kezdődött csak), és én őszintén tudom mondani, hogy jobban örültem volna, ha minél hamarabb elválnak

az ilyesmi idővel csak rosszabb, elég nagy bizonyossággal tudom ennyi év távlatából mondani

2011. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Óóóó... annyira félek tovább lépni:'( nagyon szeretem és tudom,hogy ő is.. csak neki más a meglátása :( De nem tudom mit lehetne ezzel kezdeni. Talán egy komolyabb beszélgetés ? Esetleg megmondhatom neki,hogy ha nem tud változtatni akkor jobb ha vége ? Esetleg ezt egy következő veszekedésnél ? Szerintetek ez jó ötlet ? Nem akarom feladni ezt a kapcsolatot :'(
2011. ápr. 27. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:
15:03 vok ntom szerintem beszéljétek meg, mert sokat segit.én a barátomnak most megmondtam hogyha nem hagyja abba vége lezs mindennek.megesküdött, hogy többé nemfog velem igy beszélni, hát meglátjuk, most azért állitottam válaszút elé, mert megelédeltem ezt.nagyon ritkán beszél csúnyán, de akkor eléggé, ezért is mondtam h válasszon.szerintem mond meg neki hogyha nemtud megbecsölni és szépen bezsélni akkor ez nemfog menni.de nyugodtan mnod el és bezséljétek meg.
2011. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szereted, és az is lehet, hogy ő is szeret, de mégsem azt adjátok a másiknak, amire szükségetek van.

Ez sajnos így nem fog működni, csak tökre teszitek egymást és magatokat.


Tapasztalatból tudom, hogy nagy erő kell kimondani, hogy nem mi vagyunk egymásnak a megfelelő partnerek. De azt is tapasztaltam, hogy a szakítás első két hete után sokkal jobb nélküle, mint vele volt....

2011. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megmondtad a lényeget a kérdésedben. Nálunk 4 éve van hasonló helyzet, szeretem ő is szeret de érzem h nem illünk össze. Én már nem tudok lépni, nincs hozzá erőm, de ha ezt tudom már jóval régebben elhagytam volna! Ha úgy érzed csak pazaroljátok egymás idejét akkor lépj most. Később csak nehezebb vagy nem is tudod majd megtenni.
2011. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!