Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, miert van az, hogy...

Csajok, miert van az, hogy hiaba mondom a paromnak, nekem ugy tetszik ahogy van, meg van kergulve egy mellplasztikaert! Mi ez nalatok, jarvany?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 09:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Bocsanat, testvered.
2014. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
85%

Nem járvány, hanem egy lehetőség a mai modern korban, és élnek vele, ha megtehetik.

Én személy szerint örülök, hogy a férjemnek úgy tetszik a mellem ahogy van, mert nem vállalnám be.

2014. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem úgy látszik neki, hogy olyan mint 2 labda amit odaragasztottak, vagy hogy "átütne" a bőrön, hanem egyébként észrevehető hogy nem az igazi mellei. Ezt nem is tudom jól megmagyarázni. :D De a lényeg, hogy nem úgy látszik neki, hogy el lenne rontva és azért, vagy hogy elálló stb. Vagy lehet, hogy én gondolom hogy annyira észrevehető, mivel 20 évig tudtam milyen melle van, ruhában, bikiniben, stb. most meg ugye azért nagyobb neki és formás.
2014. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
37%

"Mondjuk megértem, mert 20 évesen olyan mellei voltak, mint egy 13 éves éppen serdülő tinilánynak."


Miután olyan mellem sincs, mint egy 13 éves serdülő kislánynak (tényleg, milyen melle van egy 13 éves serdülő kislánynak? Nekem akkor még annyi se volt, mint most...) és még sincs vele gondom, én nem értem.


30N

2014. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
76%
14-es, akkor te szerencsés vagy, hogy el tudod fogadni magad olyannak amilyen vagy. De sajnos nem sokan vannak ezzel így.
2014. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
3%
Gratula a csajodhoz nekem ezt egyszer mondaná elküldeném a búsba
2014. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
50%
14-es. Azért mert neked nincs vele bajod, attól még másnak lehet, ugyanis nem vagyunk egyformák, ezt látni kéne és el kéne fogadni. Attól még nem hülye a másik, mert nem tetszik magának.
2014. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
54%
Én is szeretnék, 35 évesen már nem olyan szépek, mint 20 évesen voltak, de a férjem azt mondja, neki így tetszik, és inkább ne csináltassak.
2014. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
49%

A lepontozás alapján PONT hogy engem tartotok hülyének, amiért elfogadom magam!


Miért olyan fura az, hogy valaki nem csak akkor lehet szexi, vonzó és elégedett magával, ha normális méretű keblei vannak?

2014. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
39%
19-es, a mellplasztika nem egyenlő azzal, hogy onnantól nem normális méretű mellei vannak. Szerintem olyan emberekről beszélünk most, akik épphogy normál méretet szeretnének csináltatni, vagy csináltattak. Ne keverd össze a hobbi szinten plasztikáztatni járó plázababákkal, akik egy adott 80-as méretből csináltatnak 2x nagyobbat.
2014. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!