Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, miert van az, hogy...

Csajok, miert van az, hogy hiaba mondom a paromnak, nekem ugy tetszik ahogy van, meg van kergulve egy mellplasztikaert! Mi ez nalatok, jarvany?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 09:17
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Amit a 75%-os írt, az az egyetlen kivétel szerintem. A mellkisebbítés egészségügyi dolog. Megterheli a gerincet, ha túl nagy súlyt kell cipelnie. De a formázás vagy nagyobbítás nem ez a kategória.
2014. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
30-as, ilyet csak az mond, aki minden kis morzsa önbizalmát mások dicséretéből fércelte össze. Akkor vagy boldog, ha a te magad visszajelzése önmagad felé az, hogy boldog vagy. Nem akkor, ha egy rosszarcú faszi végignéz.
2014. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
64%
Megértem a barátnődet! Nekem nagyok és szerintem lógnak. Melltartóban, ruhában bitang jól néznek ki, de anélkül... Akárhány pasim volt mindnek tetszett, de én akkor is meg fogom csináltatni, eddig is csak az anyagiak miatt nem tudtam. Igenis varrják fel és ne érezzem rosszul már magam intim helyzetben amikor lekerül a melltartó. Nekem kell hogy tetszenek, az a legfontosabb.
2014. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
63%
30-as vagyok és elbeszélünk egymás mellett! De nehogy már azt mond nekem,hogy a narcisztikusosokat kivéve bárkit az tesz boldoggá,hogy mit lát a tükörben! A fenét! Az teszi boldoggá,hogy mások szemében mit lát,elismerést,csodálatot vagy éppen lekicsinylést és sajnálatot! Pedig nem így kellene lennie!Én magas ívben teszek mások véleményére magammal kapcsolatban!
2014. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit boldoggá tesz, ha olyat lát a tükörben, ami tetszik neki. Ha valakinek gennyes pattanásokkal van tele a feje, szerinted az önmagában nem rossz? Nem rossz, hogy ezt látja a tükörben? És ha ez nem tetszik neki, máris narcisztikus?


Nem vagy valami nagy emberismerő, azt már tudjuk. És elég bátor is vagy, hogy csak így kijelented, hogy ki milyen.


Mindenki szeret szép lenni. A normális lelkületű emberek akkor is tetszeni akarnak maguknak, ha nincs közönség. Mert ettől jobban érzik magukat. Tudom, manapság ciki, ha törődsz magaddal.

2014. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, kedves utolsó, ha nem lenne közönség, vagyis sehonnan nem jönne számodra visszajelzés, honnan tudnád, mi számít szépnek, és milyen akarsz lenni? Mindenki saját magának akar tetszeni, de az, hogy mi tetszik saját magának, attól függ, hogy mi tetszik másnak. Ezt hívják megfelelési kényszernek.. Amikor pedig azt hiszed, hogy saját magad miatt fontos, hogy korrigáld bizonyos testrészeidet, önáltatásnak. Nincs azzal baj, ha meg akarod csináltatni a melled, de ne hazudj magadnak, hogy ehhez semmi köze a külvilág által sulykolt szépségideálhoz.
2014. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Másrészt azért a fájdalmas, gyulladt arcbőrt ne hasonlítsd már hiúsági plasztikához:D
2014. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan mar, meghogy ugy tetszik ahogy van:D En is megkaptam ezt. aztan megcsalt a muki egy kb 100 kilos, amugy lenott haju balnaval, es azt mondta, hogy csak a mellei miatt....Errol ennyit. Azota nem hiszem el ha ezt mondjak nekem. Legalabbis nagyon be kell bizonyitani.
2014. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
41%
*lenott, zsiros haju
2014. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön visszajelzés sehonnan. Soha senki nem mondta, hogy szép vagy csúnya vagyok. Nem akarom megcsináltatni a mellem, szimplán empatikus vagyok.


Azt nem érted, hogy mindenkinek más szép. Kicsi vagy nagy mell, szolis vagy fehér bőr, szőke vagy barna. Ha a kinézeted az épp aktuális párodtól függ, akkor ki vagy te, ha jön egy másik pasi?


De ezek szerint te már tökéletesen megfelelsz minden körülötted lévőnek, azért nem érdekel, mit gondolnak, nem? Szépen kialakítottak.

2014. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!