Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, miert van az, hogy...

Csajok, miert van az, hogy hiaba mondom a paromnak, nekem ugy tetszik ahogy van, meg van kergulve egy mellplasztikaert! Mi ez nalatok, jarvany?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 09:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

72-es, ezt csúnyán benézted, ugyanis nem vagyok műnő. Nem vagyok kapcsolatfüggő, nagyjából lesz*rom, mit gondolnak rólam mások, nincs miért másnak mutatnom magam, mint ami vagyok. Olyan párt választok magam mellé, akinek én kellek, nem pedig az, akivé csináltathatnám magam, ami szintén egyeseknek bejönne, másnak pedig nem. Mindenki másképp szép, és többféle szépség létezik, ha az egyik kategóriában te vagy az ász, még másik ezer nővel simán leléphet a pasi, mert ők meg másban jobbak. Egyáltalán nem attól függ, hogy megcsináltatja-e valaki a mellét/orrát, szoláriumozik vagy szőkíti-e magát. Értelmes ember ezt felfogja és nem akar más lenni.

A gondolatolvasás nem jött be, sőt még azt is félremagyarázod, aki ugyanazt mondta, mint amit te bizonygatsz. És ne mondd nekem, hogy nem jön visszajelzés számodra..A visszajelzés nem annyi, hogy "jó a segged bébi". Szóval te egyáltalán nem találkozol emberekkel, nem nézel tévét, nem találkozol interneten cikkekkel, nem olvasol újságot reklámokkal, amik azt sugallják, mitől lehetnél jobb, és úgy általában nem látsz ruhákat a boltban, vagy kozmetikumokat a polcon, amit közvetítenék számodra a pillanatnyi szépségideált..ugyanis ezek mind befolyásolnak ilyen-olyan irányba. Persze-persze. A társadalomból és annak hatásai alól nem tudod magad kivonni, bármennyire is úgy szeretnéd.

2014. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt mondja,hogy igen én azért akarom megcsináltatni az amúgy normálisan kinéző melleimet,mert tetszeni akarok másoknak,akkor megértem és ezt alá is írom!

De azt nehogy már elhiggyem,hogy valaki azért vállalja be,hogy aztán a tükör előtt nézegesse magát nagy elégedettségében! A mell,nem egy fogsor,amit mindenki lát és valóban zavaró beszélgetés közben,ha ronda! A mellet általában az látja akivel intim kapcsolatban állunk és ha ennek az illetőnek tetszik akkor minek a fájdalom és a lóvékidobás!Hacsak nem másoknak akarunk tetszeni!Ruha nélkül persze!:)

2014. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
22 es! Miiilyen 7 èvrol beszelsz?? A moatani implantok min 15- 20 evig birjak .de okos vagy.
2016. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!