Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem hordja?

Szerintetek miért nem hordja?

Figyelt kérdés

a férjem a gyűrűjét?esküvőnk után 2 évig hordta, aztán két hónapja munkahelyet váltott és már nem hordja....

azt mondta h amikor rajta volt nem volt olyan sikeres a napja...


2014. dec. 3. 12:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Lepattintotta a kiszemelt kolléganője a gyűrűt megpillantva XDDD
2014. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Kifogásnak elég gyenge ez a szerencsés nap meg nem szerencsés nap a gyűrűr miatt. Én is azt gyanúzom, hogy tetszik neki ott valaki, és talán ráhajtott, meg akarja hódítani.
2014. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Fura indok :)

Érteném, ha kényelmetlen és már elege van belőle, vagy pl. akadályozza a munkában, mert én nő létemre nem hordom, annyira utálok mindenféle gyűrűt.

Nem tudom, mire gondolhatott. Nem volt sikeres a nőknél? :DDD

2014. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Janka néni ***** válasza:
21%
A tetszés/elfogadás nem a gyűrű viselésének függvénye. Még akkor sem, ha egy gyors menetre megkaphat valakit az új munkahelyén. Amúgy is kiderül hamar, hogy nős, akkor meg minek trükközik a gyűrűvel. Ha benne van a kiszemeltje a dologban, 5 gyűrűje is lehet a kezén,ha meg nem, arról nem a gyűrű "tehet". A dumája a szerencséről szerintem is gyenge.
2014. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Az indok fura. Ha nem akarja hordani, mert kényelmetlen lenni, nem esik jól stb. érthető, de ez az indok... no comment.
2014. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
...és mit tennétek ti a helyemben?
2014. dec. 3. 12:28
 7/28 A kérdező kommentje:
ebben az esetben mit lehet tenni? figyeltessem vagy mi?
2014. dec. 3. 12:36
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Mérgezd meg.
2014. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%
Egyik nap fogadd úgy otthon, hogy "képzeld szívem, engem is felvettek arra a munkahelyre, ahol te is dolgozol! Ezután már napközben is melletted lehetek és hessegethetem el a lányokat." :DDDD
2014. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
adjam be a válási papirokat? már ezen is gondolkoztam..csak két éve vagyunk még házasok, és már ilyenekkel kell szemebsülnöm? hova vezet ez?ja, és a gyerkőc sem akar jönni...lehet az égiek tudnak valamit?
2014. dec. 3. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!