Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem hordja?

Szerintetek miért nem hordja?

Figyelt kérdés

a férjem a gyűrűjét?esküvőnk után 2 évig hordta, aztán két hónapja munkahelyet váltott és már nem hordja....

azt mondta h amikor rajta volt nem volt olyan sikeres a napja...


2014. dec. 3. 12:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Mit dolgozik? Azért az sem mindegy, mert van olyan munka ahol veszélyes az ékszer.

Azért igen komoly és szenvedélyes lehet a kapcsolatotok, h ez miatt a váláson gondolkozol.

Azért megnézném a bíró arcát, mikor megindoklod a válást: "Tisztelt Bíróság, a férjem nem hajlandó hordani a jegygyűrűt!"

2014. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
68%
nézzetek hülyének, de én megértem. annak ellenére hogy full racionális embernek tartom magam, a mai napig nem vettem fel újra azt a nyaklácot, ami életem első bukott anatómiavizsgáján volt rajtam. :D
2014. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Utolso , ezt meg is értem. De azért egy gyűrű ugyancsak más dolog, ami a házasságot jelképezi.És sima irodista, szoval semmi veszélyes munkakör.
2014. dec. 3. 15:47
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az tényleg elég gyenge duma, hogy két év után a gyűrűt okolja a szerencsétlenség(?) miatt. Miért nem az aznapi alsógatyát, reggelit, útvonalat?

Azonban azt gondolom, ha te viszont válnál, más gond is van ott. Talán érdemes lenne új alapokra helyezni a kapcsolatotokat, beszélgetni, kommunikálni. Nincs benne bizodalmad, pedig lehet, hogy meglepődnél, lehet, hogy igenis megnyílna neked.

2014. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy mivel mégcsak viszonylag rövid ideje vagyunk házasok, egy esetleges hűtlenséget nem tolerálnék- 15 év mulva jobban átgondolnám, de igy ilyen kevés idő után túllépésekkel , megbocsátásokkal rabolni önmagam idejét egész egyszerűen hülyeség lenne.Megengedni azt, hogy ne tiszteljenek amikoris gyereket szeretnénk már egy ideje...új alapok...nevetséges.komolyan.
2014. dec. 3. 16:54
 26/28 anonim ***** válasza:
50%
Eldöntötted te már ezt. Több szerencsét kívánok a következő kapcsolatodban!
2014. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
De akkor minek teszel fel kérdést, amikor úgyis szar, amit mindenki mond? Meg sem próbálod már megmenteni ezt a kapcsolatot, akkor nem mindegy, hogy a férjed miért nem hordja a gyűrűjét? Lehet, hogy a lalke mélyén érzi, mennyire gyanakvó vagy vele szemben, érzi, hogy nem állsz mellette, és már nem tartja fontosnak kifejezni az összetartozásotokat. A belőled áramló negativitás, és bizalmatlanság mérgezte meg a kapcsolatot, és ezt a munkahelyen is érzi.
2014. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
67%
Talán az új kollégák cikizték amiatt, hogy hordja a gyűrűt. Talán beszóltak neki, hogy ez csak a papucsoknál menő, egyébként ciki.
2014. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!