Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem hordja?

Szerintetek miért nem hordja?

Figyelt kérdés

a férjem a gyűrűjét?esküvőnk után 2 évig hordta, aztán két hónapja munkahelyet váltott és már nem hordja....

azt mondta h amikor rajta volt nem volt olyan sikeres a napja...


2014. dec. 3. 12:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ezért miért adnád be a válási papírokat????

Vagy van más is?

2014. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne add be a válópert, de azért légy résen, figyelj minden apró jelre is. Sajnállak tényleg, én is hasonló cipőben vagyok amúgy. Car nekünk... :(
2014. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%
Azért a te férjed sem szívesen lennék. Egy ilyen kis dolog miatt, amit megbeszélni sem igen beszéltetek meg és a gyanúdra nincs is rendes bizonyíték, már válnál? Az meg, hogy a gyerek nem jön, lehet "miattad" is. Egy nő jóval kisebb valószínűséggel esik teherbe, ha rástresszel a gyerek témára.
2014. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
tényleg, annyira nehéz az élet amugy is, és akkor még ilyenen is résen kell legyek..?komolyan kezdek csalódni a férfiakban, gyerekvállalás előtt ilyesmin agyalni..ki sem tudom fejezni eléggé a csalódottságomat.Azt meg birom, hogy egyesek meg viccet csinálnak mások nyomorúságából-de ugy látszik ez egy ilyen oldal-persze tisztelet és köszönet a kivételeknek.Anno a férjem meg kijelentette ha el akarnék válni, ő kisemmizne....amugy meg sokkal jobbankeres nálam.de ez márcsak zárojeles dolog.
2014. dec. 3. 14:17
 15/28 A kérdező kommentje:
utolso! mit beszéljek ezen? a férfiak úgyis letagadják a dolgot, gondolod, hogy aki ilyesmit kamuzik, az amúgy ha leülnénk őszinte lenne...hát nem most jöttem le a falról..
2014. dec. 3. 14:21
 16/28 anonim ***** válasza:

es tovább nem kerdezoskodtel, hogy mit ert sikeres nap alatt?

meg kell ezt beszelni, foleg mert hulye indokot adoot, aztan ha meg mindig terel, lehet gyanakodni.

2014. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
amikor még egyszer rákérdeztem később, akkor azt mondta, hogy azokon a napokon amikor rajta volt a gyűrű kevésbé tudott angolul beszélni a főnokeivel, mint amikor nem volt rajta...igy kabalábol (merthogy erre fogta a dolgot)nem hordja, csak max alkalmanként.Még tovább nyaggassam ezzel?
2014. dec. 3. 14:31
 18/28 anonim ***** válasza:

te jó ég, ez nevetséges ok. megértelek.

más jel nincs, hogy félrelép?

2014. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Esetleg van valakinek ötlete, hogyan tudnék megbizonyosodni afelől, amit többen is írtatok?volt e valaki hasonlo helyzetben-és mit csinált?
2014. dec. 3. 14:58
 20/28 A kérdező kommentje:
egyelőre más jelet nem vettem észre, mikre kellen még odafigyelnem, ami jel lehet?
2014. dec. 3. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!