Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom tartani ettől vagy...

Van okom tartani ettől vagy én túlzom el? Megnyugodhatok? Férjek feleségek ti hogyan viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Már múltkor tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban.Szóval a feleségem kiválasztotta maga mellé asszisztensnek az igazgató.Lehet túl reagálom a dolgot.De ilyen esetekben mindig felmerül a kérdés nekem,hogy vajon miért pont őt?Oké szakmailag tényleg nagyon ott van.De az ilyen poziciókba sokszor hallani hogy az igazgató meg akarja fektetni a nőt,vagy is esély van arra hogy össze melegedjenek.Tényleg lehet én reagálom túl a dolgot,de lesz olyan hogy üzleti útra el kell kisérni akár több napra is stb.Próbálok barátkozni a gondolattal,de egyenlőre nehezzen megy.Szóval férfiak nők ti hogyan viszonyulnátok ehhez?Mondjuk esetleg fordított esetben is,ha pl a férjeteknek női főnöke lenne és akár tönn napra is el kellene menni vele.Nem tartanátok attól hogy kialakulhat valami egy ilyen út során?
2014. dec. 4. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

az a baj a legtobb ferfival, hogy a ribiket valasztjak a rendes lanyok helyett, mert az "nem unalmas", aztan meg megy a "minden no k..." siras.

Egyebkent meg kerdezo, ezek szerint megsem bizol tulsagosan!

2014. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
9%
Azért választotta őt, mert ő szopik a legjobban, ezt te is tudod.
2014. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha idáig elhanyagoltad, akkor van okod félni, de ha figyelmes férj vagy akkor nem . Itt az idő, hogy megbízz benne és légy figyelmes, segítőkész férj
2014. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 mi a fene ***** válasza:
Bízz a feleségedben és legyél rá büszke. Segitsve a dolog.d mindenben, hogy ne legyen oka a máshol vigasztalódásra.Egyébként mindenki mindenhol kivan téve csábitásnak, csak nem biztos hogy ki van élezve.
2014. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mi a fene ***** válasza:
Bízz a feleségedben és legyél rá büszke. Segitsd mindenben, hogy ne legyen oka a máshol vigasztalódásra.Egyébként mindenki mindenhol kivan téve csábitásnak, csak nem biztos hogy ki van élezve.
2014. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

hm én nő vagyok, még senkit sem csaltam meg, és elég nehezen tudnám elképzelni, hogy létrejöhessen olyan helyzet, hogy valakit megcsaljak, akit szeretek.

esetleg akkor csalnám meg a férjemet, ha nem szeretném már, de a gyerekek miatt együtt kellene maradnunk.

akkor csak próbálnám élvezni az életet, amennyire lehet.

de ha nem állna fönn ilyen helyzet, nem tennék ilyet, munkatársakkal különben sem jó kezdeni, már a munkakapcsolatot is teljesen lehetetlenné tenné egy viszony.

2014. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló írta jól, ha az van amire te gondolsz, akkor ne aggódj, már megtörtént, a semmiért vagy csak az esélyért nem fog a főnök maga mellé venni senkit.


Én nem azt írnám, hogy nem bízol a feleségedben, hanem, hogy magadban nem bízol inkább. Ne legyél puhap*cs, mert azt biztos, hogy nem komálják a nők.

2014. dec. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szerinted mi alapján választotta őt?! :-)
2014. dec. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!