Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a gyerekek...

Miért van az, hogy a gyerekek mellett csak vitatkozni tudunk?

Figyelt kérdés

Párom három gyereke velünk él. Elfogadtak mint az apjuk párját, nemszólok bele semmibe.

Szóval az a baj, hogy az apjukkal szeretjük, megértjük egymást, de ha a gyerekek itthon vannak, akkor a párommal csak a vita megy. Persze ezek apró viták. A másik az, hogy itthon a gyerekek jelenlétében nincs szex. Fusztrálva érzem magam, mi lesz, ha ránk nyitnak, meghallanak valamit.

Ti mit tennétek?


2014. dec. 5. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Miért kellene vitatkozni? Este pedig zárjátok be a szobaajtót, és nem fognak rátok nyitni. Nem a gyerekek jelenlétében szokás sehol szexelni.
2014. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Valahol a szived melyen biztosan zavar a gyerekek jelenlete, es azert mert nem tehetsz azt amit akkor epp kedved tartja, pl napal sexelni, ossze bujni a parodal, ez a teher egy nap ki fog beloled jonni mint egy nagy bomba.

Elfogadtad a gyerekeket mert a latodat nagyon szereted, de nem szivedbol gagdtad el a gyerekeket! Ez egy darabig fog mukodni csak, elmulik a rozsaszin vilag es ott is hagyod a parodat.

2014. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Ha vita van, akkor beleszólsz.ha a gyerekek otthon vannak, nincs szex. Ez bűntetés? mert hogy a gyerekek ott laknak.és elég sok embernek van 3 gyereke, és még a negyedik is elkészül úgy,hogy a gyerekek azt nem látják.

Nőjj fel a feladathoz. vagy nem kellett volna egy 3 gyerekes családba menned.

Mit csinálnék? Beszélgetnék a gyerekekkel és megpróbálnám terelgetni őket ,amit megbeszélek előtte a párommal. Az ajtóba meg tennék kulcsot és használnám. és nem lennék fusztrált, mert tudnám,,hogy mit vállaltam.

2014. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Toló zárat a hálószobára!

Nekem is van egy mostoha fiam. Egyedül nevelem,mert a párom nagyon messze dolgozik. Nekem sajnos sok mindenbe bele kell szólnom. Így elég sok vita van, amikor haza jön és bele kummog a megszokott ritmusba, szabályokba, mert apuci most szabadságon van. Oké, de a gyereknek holnap suli. És takarítani is kell, ugyanúgy,mint máskor.


Miken vitáztok?

Ki hány éves? Te? Gyerekek?

Elég hiányos az infó, amiket adtál, így nem lehet véleményt mondani.

De egyet azért még is mondanék.:

Ha nem szólsz bele a gyerek nevelésbe és mégis vitáztok, akkor magával az alap párkapcsolattal vannak a gondok. Akkor pedig ez nem lesz hosszú életű. Gyerekektől függetlenül.

Mert nemigen tudom elképzelni, mi az a vita, ami csak a gyerekek jelenlétében jön elő, de nem róluk szól. Áruld már el! Komolyan kíváncsi vagyok, mert ez így nagyon homályos.

2014. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andi80018 ***** válasza:
Úristen. Én tuti nem költöznék össze három "idegen" gyerekkel. Persze, hogy van vita, mert mindig történik valami körülöttük. És neked amúgy nincsen gyereked, vagy közös?
2014. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!