Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bűn, ha egyik családtagom...

Nagy bűn, ha egyik családtagomnak már 2hónap óta nem mondtam, hogy antidepresszánst szedek?

Figyelt kérdés
Kezdek besokallni, muszáj leszek kiteregetni, de félek, hogy rosszat fogok tenni, már rosszat tettem
2014. dec. 9. 19:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem fuss neki még egyszer ennek a kérdésnek, mert semmit nem lehet érteni belőle.
2014. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Orvos írta fel? Két hónap után már kellene jelentkezni az antidepresszáns hatásának. Nyugtatót kaptál mellé?
2014. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
úgy tudja, hogy nem szedem pedig de
2014. dec. 9. 19:26
 4/24 A kérdező kommentje:
igen pszichiáter, de minél előbb leakarom tenni, **rva nagy a bűntudat, és feleslegesnek kezdem érezni ezt a "szert"
2014. dec. 9. 19:27
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg az orvosoddal, hogy szerinted ez a gyógyszer hatástalan nálad. Bizony sok esetben számos gyógyszert kell kipróbálni, mire rátalál az orvos az igazán hatásosra. Fontos, hogy ne legyen bűntudatod.
2014. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
nem az a baj, hogy nem hat, mert hat, és azért írták fel mert a stressz ráment az emésztésemre, és hetekig nem ettem-alig ettem valamit. hanem az, hogy ő úgy tudja, hogy én nem szedem, pedig de . október óta szedem
2014. dec. 9. 19:30
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az antidepresszáns nem úgy hat mint mondjuk egy fájdalomcsillapító. Tehát a hatás kialakulásához 3-4 hét, vagy akár hosszabb idő is szükséges. Ha úgyérzed, hogy valami rosszra készülsz, akkor azonnal menj be a helyi mentálhigiénés gondozóba, kórházba.
2014. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért ekkora gond, hogy elmond neki?
2014. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
ajj, nem hiába családi kapcsolatokba raktam, nem golyóztam be, de nem tudom, hogy ezt elmondjam e neki, hogy de bizony én szedem, csak nem mondtam neked ...
2014. dec. 9. 19:34
 10/24 A kérdező kommentje:
azt mondta mikor mondtam neki, hogy írtak nyugtatót meg antidepresszánst, hogy ne szedjem, én rábólintottam, viszont pár nap múltán se lettem jobban, és elkezdtem mégis szedni
2014. dec. 9. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!