Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bűn, ha egyik családtagom...

Nagy bűn, ha egyik családtagomnak már 2hónap óta nem mondtam, hogy antidepresszánst szedek?

Figyelt kérdés
Kezdek besokallni, muszáj leszek kiteregetni, de félek, hogy rosszat fogok tenni, már rosszat tettem
2014. dec. 9. 19:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
nem tűntem el, csak beszéltem vele. és haragszik rám, de olyat mondott, hogy ettől öngyilkos is lehetek. én meg azt hiszem, csak azoknak lesz öngyilkossági hajlam akiben amúgyis benne lappang, és főleg az első 2 hétben
2014. dec. 9. 20:11
 22/24 A kérdező kommentje:
nincs semmi gond, nem ma estem le a falvédőről, a depresszió a gyomromra ment rá és azért nem tudtam enni, plusz azért mert 2 éve agydaganattal műtöttek (jóindulatú) és én mindenféle betegséget elkönyveltem magamnak, MRI előtt arra gondoltam, hogy lehet azé nem tudok újra aludni és enni mert kiújult, miután mutatta az eredmény, hogy semmi baj, utána arra gondoltam, hogy gyomor vagy béldaganat, de a tükrözések nem mutattak semmit, én meg nem hittem el, mindig arra gondoltam , hogy súlyos betegségem van és bele fogok pusztulni.
2014. dec. 9. 20:18
 23/24 anonim ***** válasza:

itt vagy még?

nekem a szüleim nem akarták soha, hogy ilyet szedjek, pedig muszáj volt, most meg már külön élek és nem tudnak róla... néha nem is a betegséggel a legnehezebb megküzdeni, hanem a nem túl támogató családtagokkal. remélem, jó, rendes orvost fogtál ki

2014. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
hogy vagy, kérdező? remélem, rendbe jöttél lelkileg.
2018. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!