Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki szedi a sertadepi 50...

Aki szedi a sertadepi 50 mg-mos antidepresszánst, annak szabad akár 4 szemet is beszedni a hatékonyság érdekében, ha nem hat a gyógyszere.2 szemnél többet is be lehet szedni? Várom a választ!

Figyelt kérdés

#Sertadepi #és szedése
2014. nov. 6. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem! Az orvossal kell megoldást találni, ha szükséges, gyógyszert váltani.
2014. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, mert orvosnál nem voltam, de türelmetlen vagyok, már több, mint fél éve vagyok ebben a helyzetben.
2014. nov. 6. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem azt feltételezzük, hogy nem jársz orvoshoz, hisz van gyógyszered, az első csak arra próbálta meg felhívni a figyelmet, hogy önkényesen semmit se szabad variálni a gyógyszerrel. Ha elégedetlen vagy, akkor ezt el kéne mondanod az orvosnak is. Mi így látatlanba, minden pszichiátriai tanulmány nélkül nem adhatunk engedélyt arra, hogy több antidepresszánst szedjél, de még ha meg is engednénk se volna jó ötlet ilyen dologban egy rakás tudatlan idegenre hallgatni.

Még ha be is lehet szedni 2 szemnél többet (nem tudom így van-e) akkor se tedd az orvos tudta nélkül. Amúgy is tudnia kéne róla, mert ebben az esetben jóval gyorsabban fogynának a készleteid.

2014. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fél év alatt már legalább 2x voltál az orvosodnál. Őt kérdezd. Mellesleg ha az állapotod nem romlik ( a saját érzésed szerint), akkor az valójában jól hat. Ezt nem szabad siettetni.
2014. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!