Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell megbántania a...

Miért kell megbántania a páromnak pont ma? = (

Figyelt kérdés

Szoval ma van a szülinapom és együtt lakunk.

Megbeszéltük, hogy elmegyünk 1-2 helyre elintézni ezt azt, aztán reméltem hogy együtt leszünk ma :(

Erre kitalálta, hogy menjünk át a szüleihez...

Megjegyzem, nemrég óta lakunk együtt és az én szüleimnél még egyszer sem voltunk odaát, az övéinél viszont már voltunk kb 2-szer, és eléggé rosszul esik ez is hogy oda menjünk folyton, ráadásul most főleg nem vagyok rájuk kíváncsi pont a szülinapomon... :(


2014. dec. 10. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

"Oda menjünk folyton" - Összesen 2x voltatok, ne legyél nevetséges!


Amúgy én nem értem az ilyen duzzogást, nyisd ki a szád és mondd: NEM megyünk, mert ma van a születésnapom és szeretnék veled kettesben lenni. Ennyi. Miért nem vagy őszinte vele ahelyett, hogy elvárnád, hogy gondolatolvasó legyen?

2014. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
És ebben mi az amin meg kellett bántódnod?
2014. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Őszinte voltam de nem érdekli...

Egyébként tudtam hogy ironikus lesz a "folyton odamegyünk" de nem tudtam másképp fogalmazni, a lényeg viszont leszűrödik így is belőle hogy oda lehet menni, de hozzánk haza nézni soha...

2014. dec. 10. 11:05
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a probléma hogy a szülinapomon is anyucihoz rohanna mert hívta őt :S

Holott az én szüleim is szóltak mégse megyünk rögtön :S

2014. dec. 10. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

"Őszinte voltam, de nem érdekli."


Akkor hol a gond? Menjen a szüleihez, te meg maradj otthon. Aztán ha hazaért, beszéljétek át, miről is szól egy kapcsolat, mit jelent a felek között az egyenjogúság és azt, hogy ha szeretünk valakit, akkor azt szeretnénk, ha boldog lenne (és nem csak a születésnapján). Ha nem törődik vele, hogy mit mondasz, minek vagy vele? Kényelmesebb vele élni és lenyelni ezt, mint keresni valakit, akit érdekel, hogy mire vágysz? Ezek jelek. Olvass belőle mielőtt elpocsékolod a lehetőségeidet és az éveidet!

2014. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy nem szabadna pocsékolni az éveket, fiatal vagyok nagyon....
2014. dec. 10. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy együtt akarnak felköszönteni, és az anyukája tortával vár? Adj egy esélyt a dolognak...
2014. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, ezt biztosan tudom.
2014. dec. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!