Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám? Tönkrete...

Miért ilyen az anyám? Tönkreteszi az egész életemet!

Figyelt kérdés

Nyilván,én sem vagyok teljesen ártatlan.Szerintem mindenkinek vannak hibái,de ő nem tudja tolárni a leg kisebb hibámat se!Apukám nem velünk él,lemondott rólunk,nem tartjuk vele a kapcsolatot.Anyám kutat a cuccaimban,mindenért beszólogat és soha nem beszélget velem! Egyszerűen nem bírom! Nem bírom elviselni,hogy nem beszélget velem senki,anyám és a nővérem azon vannak,hogy teljesen tönkretegyék az életemet!Nem,nem nekem van üldözési mániám.Nem vagyok elkényeztetve,nem kapok naponta új ruhákat.És nem is vágyok ezekre! Azt szeretném,hogy megváltozzon minden. Alig várom,hogy jövőre kollégista legyek,és megszabaduljak tőlük.Annyira rosszindulatú,hogy még az se érdekli,ha csinálok valami jót. pl: múltkor csináltam sütit és még csak meg se kóstolták. Nem bírom. Elegem van,hogy csak az osztályfőnökömmel tudok normálisan beszélni. nagyon rossz érzés! mit csinálhatnék?Nem lehet vele beszélni!

14/L

köszi a válaszokat.És bocsi,hogy ilyen összevissza volt,de teljesen kivagyok,alig tudok pihenni és aludni.


2010. febr. 1. 18:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibáimért,gyorsan írtam.
2010. febr. 1. 18:35
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Miben nyilvánul meg a rosszindulata?
2010. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
69%

Szegény. Csak sajnálni tudlak. Lehet h nem te vagy a hibás, hanem ők megszeretnének védeni minden bajtól. érted?

Igaz, én sem vagyok olyan idős de volt hasonló. És ráadásul fiú vagyok! :)

2010. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
90%
A bnőmmel is ugyanez! a helyzet. Sajnos nem tudok semmit mondani, mivl én nem ilyen körülményk között vagyok. Próbáltál már beszélgetni vele erről? Ha nem hallgat meg akkor ordísd a szemébe! vegye észre, hogy ez így nem jó!
2010. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen anyák. Az én édesanyámnak az édesanyja is ilyen. Csak a fia számít a lánya meg nem. Nem szabad hagyni magad kiscsaj. De ki kell bírnod már ezt a kis időt mire lehetőséged lesz koleszba járni. Sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni. Légy erős és mutasd azt amit ők feléd. Hátha észreveszik magukat bár.. ki tudja.

Fel a fejjel!

2010. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

pl: nagyon fáj a lábam,nem ír felmentést és azt mondja,hogy csak tettetem.


Ha hazajön a macska nekem fel kell kelnem,hogy odaférjen a kanapéra.


Mindig azt kell néznem a tv-ben amit a nővérem akar.Ha pl nézem a tv-t odajön,átkapcsolja a tv-t,nem zavarja hogy nézem. Szólok anyámnak erre még engem csesz le,hogy kussoljak el és mért kell mindig rinyálnom.


Nem írja alá az ellenőrzőmet, és ha beírást kapok hogy nem lett aláírtva még le is üvölti a fejemet.


Állandóan a nővéremnek ad igazat.


És abszolút nem foglalkozik velem.Tönkreteszi az életemet.Ezt már tényleg nem bírom!

Most csak ennyi jutott eszembe

2010. febr. 1. 18:48
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

egyszerűen egy felelőtlen anya, aki meg sem érdemelné, hogy gyerek legyen...

annyit javasolok, hogy próbáld kibírni, aztán az ő hibáiból tanulva, te legyél más szülő!!!

nekem az apám ilyen..és a húgomat helyezi előtérbe.

14/L

2010. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De annyira rossz érzés,hogy se apám sincs,se anyám :/
2010. febr. 1. 18:53
 9/18 anonim válasza:
100%
Kollégium... szerintem ilyen helyzetben ez a legjobb ötlet...mondd el neki, hogy miért mész oda és amíg távol vagy gondolkozzom el azon, hogy milyen anya.
2010. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Két dolog esedékes:

1. (nem fog tetszeni) nagyon gyerek vagy még, és nem látsz dolgok mögé rendesen, és nem úgy fogod fel a dolgokat,(nem sértegetlek, és nem a 14évs korodat gúnyolom)

2. anyádnak betett a válás, és nővéred meg p*cs hogy kihasználja az életkorát ellened,


Ezeken kívül, lehet hogy nekik annyi gondjuk van, hogy te vagy az egyetlen szerencsétlen, akin le tudják vezetni a feszültségüket. Vagy aza nagyon kevés amit te teszel épp arra elég, hogy kiborítsd náluk a poharat.


Megbeszélni NE próbáld, mert taknyos kölökként fognak kezelni, és hisztis libaként állnak hozzád majd.

MEnj haza, csináld meg a leckét, pakolj el magad után, ne buliz későig...stb, csinálj olyanokat amikbe nem tudnak belekötni, tedd a környezeted et makulátlanná,


nem fogják értékelni, de legalább nem tudnak belekötni majd, ne probálj meg "benyalni" nekik, (pl a süti)


Van egy tesóm ő is veled egyidős és lány, és azt hiszi hogy ő csak jót tesz,


holott állatira idegesítő, mert sz@rik bele vastagon mindenbe.


Amit tenni tudsz, az hogy megteszed amit kér, első szóra, affekta nélkül(elmész boltba, takarítassz..stb) nem lázadozol és nem ellenkezel, mert ez eszméletlen idegesítő főleg egy 14 éves szájából.(tapasztalat)


Tisztelet! ez megadja a hatását,


Am a kolesz is megteszi majd a hatását, és számodra is kiderül, hogy hiányzol-e majd nekik, vagy sem,


mindenesetre, öngyiklos balf@sz emo leszbi/b*zi körökbe ne menekülj, annál szánalmasabb nincs.

2010. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!