Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogyan fog telni az...

Kinek hogyan fog telni az elkövetkezendő időszak, a karácsony, az elkövetkezendő napok, ki mikortól lesz szabadságon, stb?

Figyelt kérdés

:)


22N


2014. dec. 16. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pénteken utazom haza,utána 22.e barátokkal karácsonyi vásár, 23. nővéremmel süti sütés, színház, utána este haza anyukámékhoz, 24 otthon velük végig, 25.e pihenés, 26 irány a nagyszülőkhöz. 24/L
2014. dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem idénre már szabadság van, Anyuval összeszedjük a karácsonyi ajándékokat a család többi tagjainak, fát díszítünk, csomagolunk, takarítunk, sütünk.

Többieknek még ez a hét végig munka de hétvégétől már ünnepelünk, pihenünk.

Advent estékre forralt bort készítünk, gyertyát gyújtunk, beszélgetünk a nappaliban.

Valamilyen karácsonyi aprósütit sütünk, szeretjük ha betölti a lakást az illata. :)

2014. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Péntekig dolgozom, utána szabi január 5-ig. Idén nem megyünk haza Magyarországra, így itt töltjük kettesben a párommal az ünnepeket. Szilveszterkor lehet elmegyünk a londoni utcabálra..(ha nagyon hideg lesz akkor nem)
2014. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg 23-án már szabadságon leszek, főznöm nem kell az ünnepre, csak sütni.

Országjáró karácsony lesz, legalább 3 helyre kell mennünk, 1000 kilométert biztos utazunk. A logisztikai része még megoldásra vár. A két ünnep között is dolgozok, szilveszterkor csak a szomszédba megyünk, nem lesz nagy buli.

2014. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én is dolgozom még a héten :) utána szabin vagyok :)

Csak érdekel, hogy kinek hogyan telik.. :)

2014. dec. 16. 09:49
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem dolgozom, táppénzen vagyok, pár hónap múlva szülni fogok. :) A héten megcsinálom a nagytakarítást szép kényelmesen, ráérősen, becsomagolgatom az ajándékokat és feldíszítem a házat.

A férjem a héten még bemegy a munkahelyére, jövő héten hétfőn és kedden itthonról fog dolgozni, azután egészen január 5-ig szabadságon lesz. :)

December 23-án rendezünk nálunk egy előkarácsonyi bulit a barátainknak, lesz közös fadíszítés, vacsora, stb. 24-én elmegyünk a szüleimhez, ott leszünk karácsonykor végig, 27-étől 30-ig a férjem szüleinél leszünk, szilveszterkor bulizunk a barátainkkal, azután pedig 4 napig csak lógatjuk a lábunkat. :)

2014. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben nem lehet szabadságra menni, szóval dolgozom. :)
2014. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héttől már szabin vagyok (nálunk kötelező leállás van ilyenkor mindig). Hétvégén pakolunk, ugyanis jó eséllyel két ünnep között költözünk, így már hétvégén elkezdünk pakolni. Aztán hétfő-kedd sütés, szenteste anyósomékhoz megyünk, kari első napján anyuékhoz, másnapon meg anyuék és anyósom jön hozzánk ebédre (minden évben így szoktuk). Aztán 27-én folytatódik a pakolás, konkrétan még nem tudom, hogy melyik napon költözünk és még egyelőre az sem tiszta, hogy hová (albérlet vagy anyósomékhoz) addig, amíg ki nem tudjuk fizetni a másik házat, amit vásároltunk. Úgyhogy izgalmas ünnepek elé nézünk. :)
2014. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
vegigugyelem a karacsonyt de szerencsere otthon Nyugis napokat szeretnek meglatjuk.Jovore ujevet ugyelem karacsony szabad
2014. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajnos én még 23-án is dolgozom, a 24-et is alig kaptam meg :( 23-án este munka után kocsiba ülünk és indulunk haza a szüleimhez, ugyanis külföldön élünk. Valamikor éjszaka fogunk megérkezni. 24-án család, kaja, ajándék, meg ami ilyenkor szokás, a többi napon pihi, rokonlátogatás. 28-án kell visszajönnünk, ugyanis én a két ünnep között dolgozom!
2014. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!