Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogyan fog telni az...

Kinek hogyan fog telni az elkövetkezendő időszak, a karácsony, az elkövetkezendő napok, ki mikortól lesz szabadságon, stb?

Figyelt kérdés

:)


22N


2014. dec. 16. 09:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én holnap dolgozom utoljára, aztán 5-én legközelebb :)

A férjem és a fiam már otthon vannak, az egyik most volt beteg, a másik sajnos most lesz, ha jól látom.

26 hetes terhes vagyok, remélem nem kapok el semmit tőlük így Karácsony előtt.

24-én hármasban otthon, 25-én anyósék, 26-án szüleim a program.

28-án nagycsalád, aztán pihi, programok, stb.

Tiszta, hideg időre vágyom, abban nagyokat sétálni, olvasgatni, finomakat enni, együtt lenni.

38/N

2014. dec. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Péntektől leállás lesz nálunk a cégnél egészen január 5-ig, úgyhogy onnantól nem dolgozom. Szombaton céges buli lesz. A héten még megvesszük a fenyőfát. Vasárnap megsütöm a mézeskalácsokat, jöv. hét hétfőn nagybevásárolok, húsokat, sütihez valókat, kitakarítom a lakást stb. 23-án megsütöm a többi süteményt. 24-én feldíszítjük délelőtt a fát, főzünk a vőlegényemmel, este vacsora stb. 25-én vacsorára megyünk szüleimhez, jön a többi testvérem is a családjaikkal, ajándékozás, beszélgetés. 26-án ebédre vagy vacsorára megyünk a párom szüleihez, ott ugyanez a "menetrend." :) 27-én jönnek hozzánk a szüleim, 28án a vőlegényem szülei. 29-én átmegyünk nővéremékhez, 30-án ők jönnek. A szilvesztert még nem tudjuk. :D
2014. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

En itthon vagyok a 9honapos kisfiammal.(aki rettento anyas,egy percem sinxs tole,pl.ugy mosok fel h o akezemben van.)rettento gyorsan eljott a karacsony.

Meg be kell szerezni par ajandekot,nagytakaritas,egyviseki egy napos rokonlatogatas meg karacsony elott.parom reggeltol estig dolgozik.vszinu 23an is este fog hazajonni...de nagyon remelem keszen leszunk mindennel a kisfiunk elso karacsonyara.:)

2014. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a héten meg 22-én még dolgozom aztán január 5-ig nem, de mivel egy lakásfelújítás közepén, és költözés előtt állunk, így a szabi sem jelent pihenést :D szerencsére a szüleink bevállalták a teljes sütés-főzést, így legalább arra nem lesz gondom. Az ajándékok nagy része megvan, még majd egy pia-csoki kört kell mennem valamelyik piacon, szerintem szombaton. A hétvégén festjük a lakást, a két ünnep között pedig költözünk, szóval örülök, hogy élünk... A 3 nap alatt körbejárjuk a családjainkat, meg a temetőket (sajnos), aztán takarítás, utolsó simítások, költözés... szilveszteri buli nem lesz, szerintem örülünk majd, ha rend lesz és ketten leszünk végre :)

26N

2014. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Úgy volt eredetileg, hogy 22-től, azaz jövő hét hétfőtől leszek szabin, mert akkor kezdődik a suliban a téli szünet. Ezen a héten még dolgoztam volna. Aztán úgy jött ki a lépés, hogy egész hónapban itthon vagyok, mert a hónap első napján a gyerek beteg lett, tüdőgyuszi, két hét táppénz, mire meggyógyult, én kaptam el tőle, most saját magammal vagyok táppénzen. Ha nem lenne téli szünet, karácsony, miegymás, én már mennék jövő héten vissza dolgozni, de ugye ünnepek jönnek, meg a szünet, úgyhogy én egyáltalán nem dolgozom ebben a hónapban. Mondjuk a januári fizetéstől már előre félek, hogy mennyi lesz :/

Amúgy jó lesz a hónap második fele, hétvégén, ha már emberi állapotban leszek, akkor találkozom egy nagyon régen látott barátnőmmel, emiatt már be vagyok sózva rendesen :) Utána karácsony, ami nálunk négy nap jövés-menés és tömnek mindenhol, mint a libát :D 24-én napközben itthon ünneplünk, este anyukámnál, másnap egyik nagymamámnál, következő nap a másiknál, utána anyóséknál (ők karácsonykor mindig el szoktak utazni, ezért vagy előtte, vagy utána megyünk hozzájuk).

Szilveszterkor lustálkodás lesz, négyen leszünk csak, ugye mi hárman (gyerek, párom, én), és átjön egy barátnőm, és a kanapén henteregve nézzük a hülye műsorokat, társasozunk, kocsonyázunk. Már évek óta ez a programunk szilveszterkor, pedig régebben szerettünk eljárni bulizni, de megmondom őszintén, lusták lettünk hozzá egy kissé, meg szerintem engem üldöz valami balszerencse: amikor legutóbb rászántuk magunkat, hogy elmegyünk szilveszterezni gyerek nélkül, hajnalig tervezve a mókát, akkor már este tízkor a szájsebészeten ültünk. Úgyhogy maradunk a jól bevált lustálkodásnál :D

2014. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Holnaptól vagyok szabadságon (pénzügyi szektorban dolgozom, majd januártól lesz hajtás), karácsonyig pihi, ajándékbeszerzés, főzés:)
2014. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Péntek, hétfőn dolgozom, kedden pakolás és irány haza, vasárnap vissza és az otthon lét alatt is tanulás, mert dec 31-én vizsgázok és kb végig júliusban minden héten egy. De utolsó tanulással töltött karácsonyom!
2014. dec. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!