Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rejtsem el a gondolataima...

Hogy rejtsem el a gondolataimat a gyermekem apja elől? Mindent tud mindig. és jön hozzánk 1 hétre minimum.

Figyelt kérdés

mivel nagyon messze lakik, a gyerek meg túl kicsi, a láthatás úgy van megoldva jelenleg, hogy jön hozzánk, itt van ameddig akar (amúgy nem rossz a viszonyunk)de kb 1 hétig bírjuk együtt, szóval nem számítok sok időre..


de már korábban észrevettem, hogy mindent az égeadta világon tud, és lereagál amit csak gondolok.

ez azért baj, mert pl magamról sincs jó véleményem, legtöbbször negatívakat gondolok és stb.


példák:

-egyszer ill többször is bevágtam a lábujjam az ágysarokba, tök dagi a kislábamujja, nézem, hogy milyen ronda, másnap ahogy mosogatok felhozza, hogy de érdekes a lábujjad..

- vagy amikor váltunk és előtte totálkáosz volt a kapcsolatunk, arra gondoltam, hogy legalább az eleje gyönyörőszép volt, megmarad szép emléknek, erre megszólal, hogy amikor összejöttünk, az is nevetséges volt..(mintha csak hangosan gondolkodtam volna...!)

-másszor volt, hogy elvesztettem a fonalat, nem értettem min balhézunk, illetve mi baja, meg a haverjainak is velem, már rég kibékültünk, prbáltam elessegetni, hogy ne rágódjak a témán, mit hibáztam, stb, erre közli, natur a semmiből, hogy amúgy minden normális ember érti mi folyik körülötte csak én nem..

-volt, hogy bevitt munkába, akkor is előtte balhé volt, kb semmit nem szóltunk egymáshoz a kocsiban az úton, erre azon agyaltam, hogy de idegesít a zene, mert fáradt votam nagyon, jó lett volna a csend, azon minutomban felvette jó hangosra...


meg sorolhatnám az idők végezetéig


és most félek, mert pl utálok főzni, tuti tudni fogja, hogy kényszerűen csinálom, de nem akarok sz*r anyának lejönni.., meg nem akarom bemutatni neki a barátaimat, így félek, hogy totál antiszociálisnak fogok lejönni, akivel semmi nem történik, mert sokszor fáradt vagyok mint egy öregasszony, szülés után óta (:))fáj a derekam, a csípőm, néha sántítok, nehezen mozgok, tökre be fogok égni előtte, meg úgy összességében véve nem akarom hogy mindent tudjon rólam.


2014. dec. 20. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
pedig 6osnak igaza van, az érzelmi intelligenciád egy gyerekének felel meg. olyan mintha egy 12-14 éves kamasz írta volna ezt a kérdést.
2015. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

máshogy nem megoldható a láthatás, mert én tuti nem adnám soha oda a gyereket, hogy vigye magával a világ másik végére egy hétre sem.

vagy ő jön, vagy nincs apja.

2015. jan. 18. 21:31
 13/13 anonim válasza:
bazz...az ilyennek miért van egyáltalán láthatási joga? em tudnád megoldani hogy egyáltalán ne jöhessen? én vágnám ki a francba, két lábbal repülne, lobogtathatna akérmilyen végzést. amúgy ne higyje senki egy percig senm, hogy az ilyenek szeretetből jönnek meg a gyerek miatt :D szekálni megy a nyomorult. kölykot is vlédeni kéne tőle. láthatási jog mi? meg egy nagy sz*rt
2016. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!