Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 18 eves...

Szerintetek egy 18 eves lanynak mar tudnia kell fozni mosni haztartast vezetni?

Figyelt kérdés
En elegge kupis lany vagyok..de nem is kupis hanem inkabb szetszort. Sosem tudom mit hova rakok kupis a szobam de csak azert mert olyan idopazarlasnak erzem a rendrakast... Annyi minden izgalmasabb dolgot lehet helyette csinalni..Szerintetek fogok valtozni? Fozni sutni szeretek es tudok is de nagyon nagyon kupis vagyok.. Meg tanulok kb 5 evig biztos egyetemmel egyutt szoval van esely ra hogy ez alatt az ido alatt megvaltozok?? Ez nagy baj hogy 18 evesen ilyen vagyok lany letemre?
2014. dec. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon rendetlen voltam. Szüleimnek úgy kellett rugdosnia, hogy rakjak már rendet. 18 voltam mikor felköltöztem Pestre az egyetem miatt. Én akkor változtam. Nem tudok nyugodtan pihenni, tanulni rumliban. Sokkal jobb érzés úgy hazaérni, vagy úgy felkelni reggel, hogy rend van és tisztaság.


Arról nem is beszélve, hogy most már ha hazamegyek a szüleimhez én vagyok a rendmániás. Ha visszajövök Pestre, akkor mindig rendbe teszem a szobámat otthon is, minden könyv élére van állítva kb.


Én főzni nem annyira szeretek, sütéshez meg nincs sok energiám, de ennem azért csak kell, így szoktam.


Még változhatsz, bár nekem ehhez az kellett, hogy kirepüljek a családi fészekből.

2014. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

....nem azt irtam hogy nincs ra igenyem hanem azt hogy nem szeretek

Uramisten...

2014. dec. 21. 18:59
 13/46 anonim ***** válasza:
72%

Én 25 éves srác vagyok és 1 éve tok mosni szal szerintem nem.

"Ez nagy baj hogy 18 evesen ilyen vagyok lany letemre?"

Mér lenne a párod majd elviseli am nem érdekes.

Minket nem befolyásol :)


Kellemes Ünnepeket.

2014. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
30%
Az unokahúgom is ugyanazt mondta mint te a rendrakásról. Takarítás helyet inkább csinál mást mert időpazarlásnak tartja, hogy rendet rakjon. Persze amíg otthon él az anyja többszöri vita után csak kitakarított helyette, de amikor egyetemre ment, és kollégista lett, gondja lett belőle, mert akkor is természetesnek vette, hogy kupi között éljen. Jelenleg 27 éves, és még most is kupi között él. Egyszerűen nem érzi, nem látja, hogy milyen körülmények között él..Szóval elég gáz ha valaki 18 évesen kupik között érzi jól magát. Ha ennyi idősen nem visz rá téged semmi, hogy naponta fél órát rendrakással foglalkozz, akkor 25-30-40 évesen sem fog.
2014. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
40%
Te mindig csak azt teszed, amit szeretsz? Az embernek alapvető igénye kellene legyen, hogy a környezetében rendet tartson, tisztaság legyen. Szerintem 18 évesen ez elvárható lenne tőled is. Persze van, hogy az ember elodázza a takarítást, rendrakást, de hidd el még a közérzetünk is más, ha tisztaság, rend van körülöttünk.
2014. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

11# es koszonom!

En is ebben remenykedek

Marmint hogy a Pestre koltozes megvaltoztat :)

2014. dec. 21. 19:00
 17/46 A kérdező kommentje:

Na jo...azert nem vagyok am retkes..ne ugy allitsatok be legyszi

Csak annyi hogy kupis.Ennyi

Van hogy ramjon es akkor felforgatom a szobam es a legutolso sarokban is kitakaritok de altalaban nem ez jellemzo

2014. dec. 21. 19:02
 18/46 anonim ***** válasza:
12%

"....nem azt irtam hogy nincs ra igenyem hanem azt hogy nem szeretek

Uramisten..."

Namármost. Ha igényed van rá, akkor megcsinálod. Ha igényed van rá, akkor nem bírsz megmaradni rendetlen szobában. Ne keverd a fogalmakat.

Én is rendetlen vagyok, általában az ágyamon halmokban állnak a ruhák, de pár hét elteltével muszály rávennem magam hogy rendet rakjak, mert nem bírom már nézni.

2014. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

18-as

Na ilyen vagyok !:D

Csak picit sikerult tulzoan leirnom szerintem de Te most megfogalmaztad :D

A ruhaim halomban a szeken mert minden reggel szetszorom mert nem tudom mit vegyek fel :D

Ra 1 napra elrakom :D

De elvagyok vele egy ket napig utana mar zavar.. de nem szivesen csinalom meg csak irrital..

2014. dec. 21. 19:13
 20/46 anonim ***** válasza:
93%

Én személy szerint megkülönböztetem a higiéniai és a rendszerezési kupit, azaz nem ugyanaz a kategória, ha poros a lakás, nincs kipucolva a fürdőszoba, retkes a billentyűzet vs nincsenek elpakolva a használati tárgyak egy pultról vagy íróasztalról.


Előbbire szerintem minden embernek kéne, hogy igénye legyen, utóbbi meg személyfüggő, ha valaki kaotikusan szereti a környezetét, lelke rajta. Ezt is csak addig, amíg nem fogad vendégeket az adott szobában.

2014. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!