Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 18 eves...

Szerintetek egy 18 eves lanynak mar tudnia kell fozni mosni haztartast vezetni?

Figyelt kérdés
En elegge kupis lany vagyok..de nem is kupis hanem inkabb szetszort. Sosem tudom mit hova rakok kupis a szobam de csak azert mert olyan idopazarlasnak erzem a rendrakast... Annyi minden izgalmasabb dolgot lehet helyette csinalni..Szerintetek fogok valtozni? Fozni sutni szeretek es tudok is de nagyon nagyon kupis vagyok.. Meg tanulok kb 5 evig biztos egyetemmel egyutt szoval van esely ra hogy ez alatt az ido alatt megvaltozok?? Ez nagy baj hogy 18 evesen ilyen vagyok lany letemre?
2014. dec. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
91%
Miért hivatkoznak ilyen sokan a pasira? Szerintetek egy nő végül mindenképp takarítógép lesz egy férfi mellett? :DD
2014. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, mik ezek az álszent hozzászólások.

Nyilván nincs rákényszerülve a kérdező, hogy a háztartást vezesse. 18 évesen kupis a szobája? Na és? Attól még nem lesz egy trehány semmirekellő nőszemély pár év múlva.

Én 18 éves koromig lósz*rt nem csináltam otthon, mert anyukám mindent a fenekem alá tolt. Takarított, főzött, mosott. Apám mindig mondta hogy lány létemre hogy néz ki a szobám (nem volt akkora disznóól, mert nem volt annyi sok ruhám hogy legyen mit széjjelhagyni), ennek ellenére az ő asztala is mindig rendetlen volt. Kiraktam az ajtómra az "egy zseni uralkodik a káoszon" táblát és le volt tudva :D

Mióta saját háztartást vezetek, mindent megcsinálok. Rend van, tisztaság van, főtt étel, vasalt ing és minden ami kell. A párom is ugyanúgy képes minden házimunkára (32F). Egyikünk sem egy tisztaságmániás, jól alszunk akkor is, ha van 2 koszos tányér a mosogatóban.

Ha eljön az ideje, a kérdező is képes lesz háztartást vezetni. Már a tény, hogy érzi, hogy tarthatna nagyobb rendet, jelzi hogy megvan rá az igénye.

2014. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
ja 28N vagyok
2014. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
53%
Fehér a mosógép, a mosogatógép, meg fehér cseléd is!
2014. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

36/N :)


26-os voltam.

2014. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
84%
Felejtsd már el ezt a "lány létedre" baromságot! És nem kell főznie tudni, csak ha akar.
2014. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Én 19 éves koromig nem főztem, nem sütöttem, igazából nem is sokat takarítottam. Anyám nem is engedett csinálni semmit, na nem mintha engem akart volna kímélni, hanem mert szerinte én hülye voltam, ő mindent jobban tud. Szerintem a gázt is voltam vagy 16-17 éves, mire egyedül begyújthattam. Néha elmosogattam, de azt is újra elmosta, azzal a címszóval, hogy az csak úgy a jó...

19 évesen elköltöztem, magamtól tanultam meg főzni, meg mindent amit kell. Most már 40 éves elmúltam, gyerekem van, és igen, sütök, főzök, takarítok, mint bárki más :) Szóval kérdező, nyugi, majd te is változni fogsz, van rá időd még:)

2014. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

18 éves koromig semmit nem csináltam, mert a nagyszüleim a szomszédban laknak, mindig volt meleg kaja, mire hazajöttem, anyám takarított, én meg max felporszívóztam a szobámat ha rám szóltak.

Aztán Pestre költöztem, ott megtanultam a saját fenekemen sz@rni. Amit én nem csináltam meg, az nem lett megcsinálva. A wc nem takarítja ki magát, a porcicák nem vonulnak ki a lakásból, a koszos tányér nem öntisztul a koszos ruhákkal egyetemben. Lassan belejöttem. Szépen vezetem a háztartást.

A munkám miatt késő este érek csak haza, és kevés időm marad a házi munkára, így amit lehet automatizáltunk otthon (mosogatógép, robot porszívó, időzítős mosógép. stb.), hogy kevesebb dologgal kelljen foglalkozni, így nem minden a hétvégére marad. Valakinek ez felesleges pénzkidobás, mert az ember maga is meg tudja csinálni, de én annak a fél órának is örülök, amit megspórolok velük és a párommal tudom tölteni.

26N

2014. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Amikor elköltöztek otthonról , akkor lettem ugye önellátó ( 21 évesen ) .. Addig nem voltam rakenyszerulve semmire .. Nem kellett otthon főznöm stb . Megtanultam magamtól , szakácskönyvekbol stb
2014. dec. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy látom a hozzászólásokból, a lányok nagy része csak kényszerből állt neki, hogy pl. megtanuljon főzni, ráadásul már huszonévesen.


Arról egyik nő sem beszél, hogy a szerencsétlen párjukon kísérleteztek tulajdonképpen, aki meg ehette az ehetetlen kotyvaszokat úgy, hogy közben még dicsérnie kellett.

2014. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!