Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 18 eves...

Szerintetek egy 18 eves lanynak mar tudnia kell fozni mosni haztartast vezetni?

Figyelt kérdés
En elegge kupis lany vagyok..de nem is kupis hanem inkabb szetszort. Sosem tudom mit hova rakok kupis a szobam de csak azert mert olyan idopazarlasnak erzem a rendrakast... Annyi minden izgalmasabb dolgot lehet helyette csinalni..Szerintetek fogok valtozni? Fozni sutni szeretek es tudok is de nagyon nagyon kupis vagyok.. Meg tanulok kb 5 evig biztos egyetemmel egyutt szoval van esely ra hogy ez alatt az ido alatt megvaltozok?? Ez nagy baj hogy 18 evesen ilyen vagyok lany letemre?
2014. dec. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
15%
Pont a hozzád hasonló kupis-csajok szokták itt rinyálni a gyíkon, hogy a "szemét" pasasa -amellett, hogy eltartja- nem takarítja ki a lakást, és utána nem főz meg...
2014. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
15%
Akárhogy megmagyarázod te azért igénytelen vagy, meg trehány. Ilyen esetekbe nem is szabadna használni a "nem szeretem " szót. Van sok minden amit az ember megcsinál , mert KÖTELESSÉGE. Meg azért emelkedett ki az állati sorból hogy maga körül rendet tesz.
2014. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
33%
#18 ha ehhez hetek kellenek, akkor nem túl intenzív az az igényed. Amúgy muszáj.
2014. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
26%

Majd ha parkapcsolatban elsz es nem fogod meg az isten labat,akkor nem leszel szerencses, ha pl majd a parod is ilyen tiszta lesz mint te, es a mosatlan edeny tanyer stb ott lesz 1 heteg varva, hogy ki fog elmosogatni.

mert majd jon a kifogas, fardt vagyok, te elobb ertel haza 2 percel, stb.

de letezik olyan pasi is aki ugyvan vele, hogy en eltartom a csaldot anyuka otthol marad gyereket nevelni es vezetni a haztartast. Akkor mi ,esz, 1 hazban azert mindig van mit csialni foleg majd gyerek mellet.

aki most ilyen az mar valtozni nem hiszem hogy fog. Mert ha valaki muszalysagbol takarit, az meg is latszik. Felszines takaritas, hipp hoppra osszekapom a hazat, de mondjum ha egy szekrenyt kinyitnek lehet ki is szaladnek😊

2014. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
2%

"Én is rendetlen vagyok, általában az ágyamon halmokban állnak a ruhák, de pár hét elteltével muszály rávennem magam hogy rendet rakjak, mert..."


...mert már nem alhatsz állandóan idegen pasasoknál, ha már a saját ágyadon hetek óta nem férsz el az ócska ruháidtól!

2014. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
30%

Mosni, takarítani, rendet rakni mindenki tud. Ha nem szeretsz koszban élni, előbb-utóbb úgyis rá fogod venni magad mindig, hogy kitakaríts, mert a lakás nem takarítódik ki magától. Hogy szeretni fogod-e, az egy más kérdés, én sem szeretem, de muszáj megcsinálni.


Az lehet, hogy mindig olyan maradsz, hogy nem az lesz az első, hogy élére hajtogatva elrakosgatod a ruháid, hanem csak ledobod az ágyra, vagy széthagyod a cuccaidat és csak akkor pakolsz össze, mikor azt látod, hogy hú, basszus, már megint mekkora kupi van. Én legalábbis ilyen maradtam. :D

2014. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Uramisten...milyen messzemeno kovetkezteteseket vontok ti le :DD

Hahahaha

Nem retkes vagyok elmondom megegyszer :) hanem kupis!

A ruhaim szet a konyveim szet a sminkeim halomban de mosogatni mosogatok porszivozni porszivozok port torlok es kb ennyi :D

Nem tudom hogy tudtok ilyen blodsegeket irni ugy hogy kb 10 mondatot irtam irtam magamrol :)))

2014. dec. 21. 19:23
 28/46 A kérdező kommentje:

26-os

Te mennyi idos vagy? :)

2014. dec. 21. 19:24
 29/46 anonim ***** válasza:
57%
#24 akkor olyan párt kell választani, akivel hasonlóak az igényeik; emellett szerintem más lelkiismerettel takarít az ember úgy, hogy tudja, mások is élnek vele és nem csak saját magának csinálja (főzésre ez ugyanúgy applikálható, másképp tálalnék családnak, mint csupán magamnak)
2014. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
15%

"nem szeretek takaritani... "


De azt azért elvárod a pasidtól, hogy téged "kitakarítson"?!

2014. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!