Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5éves kapcsolatban normális,...

5éves kapcsolatban normális, h a párom engem nem visz a karácsonyi vacsorára a családjához?

Figyelt kérdés
Nem élünk együtt,de ha majd összeköltözés lesz ő otthon hagy egyedül?
2014. dec. 25. 08:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%

Minden normális, ami megfelel a feleknek, és semmi sem normális, ami az egyik félnek akár nem tetszik.

Mivel neked ezzel gondod van, és tekintve, hogy ti éltek kapcsolatban, valószínűnek és logikusnak tartanám, hogy vele kellene ezt megbeszélned... Nem gondolod?

2014. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%
szexkapcsolat? :-) akkor megértem...
2014. dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
45%

szerintem vinni kellett volna magával. mi egy éve leszünk együtt,most télen, azaz ez az első karácsonyunk.nálunk meg volt hívva a családi ebédre, és az ő szüleitől ajándékot is kaptam.

valószínűnek tartom, hogy egy ennyi idős férfinak is mondják a szülei, hogy hívja el a barátnőjét. ha nincs bajuk veled tuti mondták, hogy vigyen téged.

ez más kérdés , hogy miért nem vitt.

te családodhoz mentek?otthon laksz még?

mondjuk fura , hogy még nem laktok együtt.

2014. dec. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
Biztos hogy ez egy kapcsolat? Tud rólad a családja? Hogyhogy nem éltek együtt ennyi év után? Tuti hogy ez a részéről is párkapcsolat nem csak szexkapcsolat? Eléggé erre gyanakszom.
2014. dec. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

persze rákérdeztem...szerinte ő már jelezte,h költözzünk össze,m mondta többször menjek tőle munkába..ez sztem nem ugyanaz,mondtam is neki. azóta se kérdezte meg konkrétan..a szüleit ismerem,korábban ha összefutottunk elhivtak..ma már nem. párom soha nem mondta,menjünk együtt. ha elhivják ebédre, csak úgy,és én nála vok,amit jelez is,mivel többesszámban beszél,de olyankor én nem voltam soha meghivva,pedig az én szüleim azt se tudják h kedveskedjenek neki...

nekem ez egyre jobban fáj,jelzem is mindig,szerinte én tehetek mindenről...azért nem hívnak,m egyszer más dolgom volt és nem tudtam....de sztem párom nem akarja.... volt bnoje pár hónap után hozzáköltözött,mindig együtt karácsonyoztak. mi tegnap nem is találkoztunk....:'(

2014. dec. 25. 09:41
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nem akar vinni, az nem normális. Ha a szülei nem akarnak mást a karácsonyi vacsorán, az annyira nem furcsa, sok szülő van, aki képtelen elfogadni a változást. Mi 3 éve vagyunk együtt (de együtt is élünk). A szülei nem hívtak, szóval 24-ét kettesben töltöttük, m ost pedig mindenki a saját családjához megy. Ha hívtak volna, lehet hogy mindketten ott karácsonyoztunk volna. Jövőre remélem jobban átgondolják a dolgot, és velem is számolnak.
2014. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de az utolsó kommented alapján valami nem stimmel ezzel a férfival és a kapcsolatotokkal.
2014. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de ez nem kapcsolat. Ti néha összejártok szexelni, ennyi. Ahol 5 év után még ennyi idősen össze sem költöztek, az egy nagy nulla.
2014. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarlak megbántani,de ennyi idő után együtt se éltek,nincs közös karácsony. Te csak az ágyasa vagy.
2014. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp nem normális 5év után. Egy rendes kapcsolatban az ilyen dolgok alapnak számítanak. Ez inkább tűnik szexkapcsolatnak így. Vagy a pasival nincs minden rendben.
2014. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!