Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha a nő az...

Miért baj az ha a nő az anyagiakat is figyelembe veszi a párválasztás során?

Figyelt kérdés
Mindig szeretem azokat a fiatal gazdag férfiakat akikkel együtt vagyok vagy együtt élek. Voltam szegény és nem szeretnék visszasullyedni oda,hogy ne tudjak megvenni magamnak apró dolgokat sem amire vágyom. El sem tudom képzelni hogy olyan férfival éljek akinek nincs meg az az egzisztenciaja ami nekem fontos. Miért baj ez? Miért lettem ilyen nagyravagyo hogy nem elegszem meg az átlagos élettel?
2014. dec. 27. 13:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
1 kérdés, ugye szerelmes is vagy a gazdag pasikba, hogyan tudod befolyásolni, hogy csórókba, átlagos anyagi helyzetűekbe ne szeress bele?
2014. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is fontos. Nem mondom, hogy milliomos legyen, de legalább keressen annyit, mint én. Az sem fontos, hogy diplomája legyen, de legyen jó szakember.

Nekem bár van diplomám, de 3 műszakban dolgozok. Tény, hogy jól keresek. De egy lusta, semmihez sem értő emberrel én sem kötném össze az életemet...

Szegény családból származok, de tanultam/tanulok és dolgozok azért, hogy ne legyek újra szegény. Ugyanezt elvárom a páromtól is.

2014. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
KÉRDEZŐ /8/ Ezt kellet volna feltenned kérdésnek! Nem gond ha........vagyok? Nekem nem!
2014. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%
Tehát qrvinca vagy. No problem...nekem!
2014. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát normális férfi / megnézi, kivel köti össze az életét, kivel vállal gyermeket. Nincs ezzel probléma.
2014. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem baj!

A legtobb ferfi meg kinézet alapján valaszt nőt, persze sokszor irreálisan magas elvárásokkal, es ilyenkor jön a már jól ismert"minden nő r.banc" szöveg. Szegény férfiak pedig olyan őszintén szeretik a parukat, na persze.muhaha.

Az emberiség elkorcsosult, a nők is es a ferfiak is, mar a gyerekek is! (tisztelete a kivételnek, akinek nem inge...)

.

2014. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező!Nekem semmi bajom nincs ezzel,mindenki úgy él ahogy akar és tud.Viszont én úgy gondolom hogy az elég nagy ku..rva ha csak azért van valakivel,mert van mit a tejbe aprítani.A legtöbb ilyen esetben mindig felmerül a legtöbb emberben a kérdés,mert sok nő hiába szeret egy pasit,de még is a lóvésabbat választja.Sok ilyet láttam már,hogy a nő szeretett egy pasit,szerelmes volt,majd a pénz miatt egy másikat választott.Szerinted ez mi ha nem ku...rvaság?
2014. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azzal semmi baj sincs ha az ember figyelembe veszi az anyagiakat. Azzal van a baj, ha valaki kizárólag ez alapján választ párt és átgázol a másikon hazugságokkal, megcsalással, stb. Egyébként pedig nagyon leáltalánosítják a kérdést, mert nem mindegy hogy pusztán érdekből átgázolok valakin, csak hogy nekem meglegyen minden luxusom vagy teljesen jogosan kijelentem, hogy csak rendszeres jövedelemmel rendelkező, nem adósságban úszó embert szeretnék magam mellé. Ez utóbbi áldozat ugyanis úgy gondolom hogy senkitől sem várható el a mai körülmények között. A férjem / párom adóssága az enyém is lesz és jogom van azt mondani, hogy én nem fogok más nyomorában élni. Akár tetszik ez másnak, akár nem. Lehet hogy én is éppen csak kijövök abból ami van vagy épp annyit tudok félretenni hogy minden évben meglegyen egy kis pluszom, amiért megdolgoztam. Ezt pedig nem áldozom fel. Aki pedig ezen fennakad, az keressen magának olyan férfit / nőt, akinek fizetheti az adósságait vagy eltarthatja úgy, hogy nem tehetné meg és amiatt kerülnek nyomorba. Én biztosan nem fogok ilyet bevállalni. Persze más az ha együtt kerülünk olyan helyzetbe. Az az enyém is. Át viszont nem veszem mástól, ismétlem. Azok általánosítanak és kurv-znak minden nőt általában, akik nagyon sz-rul állnak anyagilag és el vannak keseredve. Ez viszont nem jelenti azt, hogy minden olyan nő számító, aki nem akarja más adósságát fizetni. Gátlástalanul átgázolni máson színtiszta luxusért és anyagiakat figyelembe véve párt keresni nem ugyanaz... Persze minden amit leírtam érvényes a férfiakra is, de általában a nők azok, akiket szidnak emiatt.
2014. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

Első kettő vagyok.

Értem.A ház,kocsi is egy/több kapcsolatból van?Ha igen,akkor az ... nem is tudom mi a megfelelő szó rá.Talán az ügyes. :D

2014. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
41%
Ez a mai világban kérdés.A régebbi időkben pedig természetes volt, hogy a férfi a műveltebb, jobb egzisztenciája, több pénze van és segíti kérés nélkül is a párját.Amióta a nők kivívták a fene nagy egyenjogúságot, azóta ez kérdés..Egy nő (normális esetben) vágyik minden téren a biztonságra, ebbe az anyagi biztonság is beletartozik.És ne felejtsük el, hogy a legtöbb munkahelyen még mindig a férfi keres több pénzt és normális férfi nem rest támogatni anyagilag is a párját, legalábbis, amelyikből még nem halt ki ez a férfi büszkeség.
2014. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!