Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha a nő az...

Miért baj az ha a nő az anyagiakat is figyelembe veszi a párválasztás során?

Figyelt kérdés
Mindig szeretem azokat a fiatal gazdag férfiakat akikkel együtt vagyok vagy együtt élek. Voltam szegény és nem szeretnék visszasullyedni oda,hogy ne tudjak megvenni magamnak apró dolgokat sem amire vágyom. El sem tudom képzelni hogy olyan férfival éljek akinek nincs meg az az egzisztenciaja ami nekem fontos. Miért baj ez? Miért lettem ilyen nagyravagyo hogy nem elegszem meg az átlagos élettel?
2014. dec. 27. 13:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

".Amióta a nők kivívták a fene nagy egyenjogúságot, azóta ez kérdés..Egy nő (normális esetben) vágyik minden téren a biztonságra, ebbe az anyagi biztonság is beletartozik."


A fene nagy egyenjogúság, amit kivívtunk, épp arról szól, hogy mi is képesek vagyunk megteremteni magunknak az anyagi biztonságot, nem p***val kell fizetnünk érte.

2014. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
82%

Az a probléma, hogy te nem a saját megkeresett pénzedből akarsz jól élni, hanem valaki máséból. Ezt hívják élősködőnek. Ha nem akarsz szegény lenni, tanulj, dolgozz, ne más pénzére fájjon a fogad hanem teremtsd meg magadnak azt az életszínvonalat. Ja, hogy ezért meg kell mozdulni? Bocs.Én férjnél vagyok, ő sokkal többet keres mint én, többet is költ, de soha eszembe se jutna tovább nyújtózkodni mint ameddig a takaróm ér. Közös kasszán vagyunk, de nem lenne pofám az ő pénzét költeni magamra, amiért ő évekig keményen dolgozott. Mik vannak!

24/N

2015. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Addig szerintem se baj,ha nem kizáró tényező az,hogy ha már az illető nem tudja rázni a rongyot a csávó mellett,már nem kell.Nem ezen áll vagy bukik a szerelem,de a bruttó 100as fizetés nem árt mindkét fél részéről,ha család alapításról van szó.Anyagiasnak hangzott,de sajnos így van.
2015. márc. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!