Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Mit szólnátok, ha a férjetek telefonjában nő képe mellé pasi név lenne elmentve?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 19:02
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek,nem turkálnék a telefonjában,viszont ha felvillan az üzenet a képernyőn nem fogok elfordulni...Igaz,hogy ha megcsal akkor igy is-úgy is megcsal,de akkor legalább tudni akarok róla.

Kérdező,hát nem tudom mit tegyél,rákérdezhetsz,de ha megcsal akkor nem valószinü hogy elismeri.Ne kutass a cuccai között,de azért figyelj jobban oda...

2014. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam, hogy nem kérdeztem meg a férjem. kaptam egy bizonyos választ. De én kíváncsi lennék arra, hogy női szemmel ki hogy látná.

Amúgy meg szerintem ez az oldal arra való, hogy bármit megkérdezhess, amit szeretnél. Akinek meg nem tetszik, nem kell leragadni ennél a kérdésnél, lehet tovább lapozni!

2014. dec. 28. 19:23
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném tőle. Gondolom vagytok olyan viszonyban, hogy feltehetsz egy kérdést.

"Láttam hogy smst kaptál és egy nő képe volt férfi névvel. Ki volt az?"

Én egy percig sem aggódnék ha az én férjemmel ilyen történne. De a te férjedet te ismered.

2014. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
69%
Mit válaszolt, kíváncsi vagyok?
2014. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
74%
10: igazad van
2014. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Hogy csak egy ismerős, és poénból írta úgy be.
2014. dec. 28. 19:28
 17/46 anonim ***** válasza:
91%

Jo nalatok nyilvan nem ez helyzet de nekem no letemre fiu nevem van ezert mindenki ledobben amikor meglat mert ugye a nevem alapjan azt hiszik h pasi vagyok:-))


Szoval szerintem az lehet, h


1.Vicces becenev

2.Nem szamitott arra, h kepet is mutat a telefonja

3.Ez valojaban a baratja csajanak a fotoja, de a baratja hivja

4.Alnev es maga a szereto van a kepen:-)


Kivancsi vagyok a valaszara ettol fuggetlenul:-)))


Mielott elarasztanak a kerdesekkel gyorsan elmondom, hogy Bernard a nevem, igen, Anyueknak volt humorerzeke.Apu Francia es az o apukajat hivtak Bernard-nak, es mivel nincs tobb gyerekuk ragaszkodott ahhoz, h en Bernard legyek😄


Mar megszoktam es tenyleg.

2014. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
89%
nekem is van ilyen a telefonomban, mert a fb-névjgyek is a listában vannak, és van ismerősöm, akinek a nője a profilképe...
2014. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

17-es, nálad más a helyzet, igen, nálad kétértelmű a neved, de mint irod, apukád francia, azért alakult így.

De ez nem félreérthető, teljesen magyar, fiú név.

2014. dec. 28. 19:33
 20/46 anonim ***** válasza:
87%
Jó hát azt se mondtad, h már megkérdezted csak utólag, tudom sok itt a gondolat olvasó, és az eszelős akik többet tudnak be annál, mint ami le van írva, de én nem közéjük tartozok. Ha azt mondta, h csak poén lehet úgy, de azért figyelj oda jobban szerintem.
2014. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!