Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Mit szólnátok, ha a férjetek telefonjában nő képe mellé pasi név lenne elmentve?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 19:02
1 2 3 4 5
 41/46 Dandie válasza:
31%
@Adrenalin777 Te is, mint sokan mások, csak a pasit fikázod. Ne feledjük, hogy minden tény és valószínűség ellenére sem biztos, de ha mégis, újra felhívnám rá a figyelmet, hogy az ilyen esetek 99%-ban nem EGY emberen múlnak.
2015. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Kedves elöttem szóló!


Nincs igazad...én nem fikázok senkit,csupán leírtam,hogy kb. miről van szó,mi a lényeg és sajnos az úgy is van.Aki fikáz,az épp Te vagy,de nem bonyolódom bele értelmetlen vitába.

Egyetértek a jóhiszemüségben,egyetértek,hogy álljuk pozitívan a dolgokhoz,de ne legyünk már vakok és ennyire naivak. Úgy látom,sokan álszentek és tökéletesek ezen az oldalon...reklamálnak,hogy miért kell egyből a gyakorikérdésekre jönni,ha probléma van...viszont az is egy kérdés,hogy "Ő" épp miért van itt? - ha már ennyire tudja mindenre a megoldást

2015. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Lemaradt:

Viszont a válaszai nem ezt mutatják :)

2015. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
45%

Jó lenne azt is tudni, hogy megbízol-e benne. Amennyiben igen, nevess egyet, hiszen vicces, hogy férfi névhez egy női kép van elmentve, és ne olvasd tovább.

Ha mégsem bízol meg teljesen benne, akkor én személy szerint még mielőtt rákérdeznék, hogy ki ez a személy a telefonszám alapján megnézném, hogy kihez tartozik (információ kiadja ha nem titkos) v. ha titkos, akkor megcsörgetném (téves hívás címszóval :-) ha női névhez tartozik a telefonszám, akkor érdemes részletes telefonszámlát kérni, hogy mégis hányszor hívta, ez után kéne leülni és megbeszélni vele.

2015. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
A kép megjelenhet, ha össze van szinkronizálva a telefon pl a gmail levelezésekkel. Erre nem gondolt a férjed, ha el akarta titkolni a nöt. Én csináltam már ilyet még fiatalabb koromban, és bizony egy bimbózó szerelemröl volt szò. Átnevezés, sms-ek, telefon folyton nálam, elhidegülés, stb. Pont egy sms buktatott le. :) Nem csaltam meg az akkori párom, de éppen belesétáltam valamibe érzelmileg. Én megkérdeztem volna, hogy mit írt az illetö...
2015. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kiderült valami?
2015. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!