Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a férjetek...

Mit szólnátok, ha a férjetek telefonjában nő képe mellé pasi név lenne elmentve?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 19:02
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
29-es, vagy te értettél félre, vagy én írtam valamit rosszul, de a hárpiát azokra értettem, akik egyből a vérét veszik a nőnek, amiért tudomására jutott valami, ami megrendítette a bizalmát. Szerintem abban a kapcsolatban gondok vannak, ahol a két félnek szüksége van szigorúan privát zónára, amit a másik elől titkolni kell. A normális az, hogy nincsenek titkok, nincs bizalmatlanság, és nincsenek ezekből adódó korlátozások.
2014. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
67%

Az egyik barátnőm a telefonomban Misi néven szerepel - a vezetékneve Mihály, azt hiszem így érthető a becenév. Egy másik ismerősöm lány létére a Dani névre hallgat - Daniellának hívják, ez is eléggé logikus becézés ebben az esetben.

Szóval egy nőnek is lehet férfias beceneve, erre simán van magyarázat.

A férjed reakciója érdekesebb kérdés, de azért ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket.

2014. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
80%

Az én telefonomban is van férfi női néven elmentve. Neki is a vezetéknevéből jött ez a becézés.


Szerintem annak van igaza, aki azt írta, hogy ha megcsalna, akkor ok, hogy férfi néven menti el a barátnője nevét, de annyi esze csak lenne, hogy nem rak hozzá képet. Ugyanis akkor így mi értelme a férfi névnek?


A reakciója? Az sem utal feltétlen a megcsalásra. Azért is lehetett ilyen, mert ha tudja, hogy féltékeny típus vagy, akkor most balhé lesz. Mégha csak poénból is mentette így el, a féltékeny természeted miatt minden bizonnyal nemigen fogod elhinni a valós választ.

2014. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
46%
Én továbbra is úgy gondolom, reális esélye van, hogy olyan nőről van szó, akit a férj el akar titkolni. 20 év házasság alatt felmerült volna a neve, ha ilyen jó viszonyban van vele, hogy vicces neveken hívják egymást, főleg, ha egyébként is közös a baráti kör. Az, hogy elfelejtette, hogy a kép is megjelenhet, pusztán a rutintalanságot bizonyítja.
2014. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
83%
Persze, megcsalja, meg még akkora balfék is, hogy a kamu név mellé beteszi a fotóját... :-D
2014. dec. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 Párolt galóca ***** válasza:
40%
Csak nekem szánalmasak az ilyen és ehhez hasonló feleségek?
2014. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
64%
Szia.Ha ritkább a szex ,mint régebben ,lásd el sűrűbben a farkát,hogy ne legyen kedve más nővel. Mottó: Tele has, üres zacskó!
2014. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Dandie válasza:
Szerintem az első kérdés az, hogy miért merült fel egyáltalán benned a megcsalás kérdése. Valószínűleg ennek voltak jelei, ahogy írtad is, hogy észrevettél dolgokat. De amikor ezek gyanúsak lettek, miért nem kérdezted meg őt, és persze magadat, hogy miért lehet? Mikor értékelted ki utoljára magadban a kapcsolatotokat? Beszélj vele, de ne arról, hogy megcsalt, ne vádaskodj, hanem arról, hogy ha ez előfordulna, miért lehetne?
2015. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 tacsixy1 válasza:
100%
néha én is férfinévvel irom be a telefonomba az olyan nö ismeröseim nevét, akire féltékeny lenne a barátnöm, valószínüleg nem számitott rá, hogy kép is megjelenik a név mellett. persze ez nem jelenti azt, hogy biztosan megcsal de van egy olyan nö ismeröse akinek te nem örülnél.
2015. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Olvasom,beszélnek itt össze-vissza mindenfélét.

Ami az én meglátásom-nyilván nem fogsz örülni neki-szóval csak annyi,hogy bizony "sz@r van a palacsintában"

Lehet itt vádolni Téged,hogy ilyen vagy meg olyan...lehet mellébeszélni,hogy kinek mi a neve...meg,hogy "nekem is fiú néven van csaj ismerősöm elmentve"...

Itt a lényeg amit figyelembe kell venni,annak ellenére,hogy nem ismerem a férjed

1. Viselkedése megváltozott

2. "hebegett-habogott" mikor rákérdeztél-ostoba kifogással érvelt

3. Késik otthonról

4. Telefonját magánál tartja

Ezek mind mind olyan jelek,amik arra utalnak,hogy más is van az életében...különben miért fordult volna ekkorát 20 év után?

Könyörgöm,gondolkozzunk már picit...kell ennál több "jel"? Kedves kérdező,Te is érzed,hogy mi a pálya...csak nehéz bevallani illetve elfogadni önmagunkban.

Véleményem szerint a fotó azért jelenhetett meg,mert a VIBER vagy más kommunikációs oldal (nem ismerem ezeket annyira)egy adott telefonszámhoz csatol képet és Te elmentheted Jóska-Pistára,akkor is azt a képet dobja ki,aki elvileg a szám eredeti tulajdonosa.Adott esetben az a Nő.


Sajnálom,üdvözlettel: Adrenalin777

2015. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!