Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a családom?

Miért ilyen a családom?

Figyelt kérdés
Nem is tudom mintha széthullott volna.Apu mindenért kiabál velem meg mindenkivel közben megcsalja anyut aki már beleunt abba hogy folyamatosan megcsalja és már lassan depressziós lesz.A testvéreim mindig kiközösítenek,megaláznak,kinevetnek utána meg odajönnek hozzám ha baj van én meg persze segítek nekik pedig csak kihasználnak Amikor anyuék dolgoznak és nincs kitakarítva és nincs ebéd sem akkor is mindent én csinálok és addig ők meg itthon fetrengnek nem csinálnak semmit..Még karácsonykor sem lett béke.Anyuval megfőztük az ebédet aztán mindenki elment a szobájába tv-t nézni és enni..én meg az asztalnál ültem egyedül és sírtam..Nem volt ajándékozás nem volt karácsonyfa se és már szeretet sem..az utóbbi 2 évben ilyen a karácsonyom.Nem értem miért lett ilyen a család..Talán apu miatt.Azt reméltem talán karácsonykor más lesz de nem..Mit tegyek hogy újra olyan legyen a család mint rég?? Vagy már soha nem lesz olyan? 15/L

2014. dec. 29. 17:46
 1/5 anonim válasza:
Szerintem keress fel egy pszichológust akivel beszélhetsz. Az iskoládban biztos van, mond el neki :)
2014. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs szükségem pszichológusra.;) és a suliba sincsen
2014. dec. 29. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
először is nem segítesz a tesóidnak ha azt kérik,hisz ha ők így viselkednek veled akkor te is állj úgy hozzájuk.Szüleidnek mondd el,hogy ez bánt téged és arról te nem tehetsz,hogy nekik szar a házaséletük oldják meg vagy így vagy úgy(válás ha máshogy nem megy).Hidd el egy boldogtalan család együtt rosszabb mint két külön élő de boldog szülővel felváltva lenni.
2014. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra a világ összes gondját. A Magad életével törődj, mert azt senki nem fogja helyetted kialakítani. Ne hagyd, hogy a te terveidet, helyes elképzeléseidet befolyásolják mások. A szüleid egymással való kapcsolata mindkét szülődön múlik, nemcsak az egyiken. Másnak kell segíteni, de csak addig a pontig, amíg az nem kihasználás.
2014. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy elhatározom hogy soa nem segítek nekik semmiben de aztán mégis..nem tudok olyan lenni mint ók
2014. dec. 29. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!