Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a helyzettel mar nem...

Ezzel a helyzettel mar nem tudok mit kezdeni. Tudtok javasolni valami megoldast?

Figyelt kérdés

Probalom roviden leirni. Kulfoldon lakom a baratommal, az o szuleinel. Jelen pillanatban nincs munkam, szoval ez elegge lehangol, de lassacskan dereng feny az alagut vegen, a baj nem ez.

Baratom bejelentette, ha majd ugy allunk anyagilag (itt nehez lakast berelni, meg draga is), akkor szeretnenk sajat alberletbe menni.

Az apja, akkor olyan pataliat csapott, mert o a legfiatalabb a testverek kozul, es mit kepzel, hogy o el akar koltozni, neki maradnia kell, hogy oket gondozza oregsegukre. Es, hogy nem mehet, en pedig takarodjak el a haztol. Hat mit ne mondjak, kicsit szarul erintett, mert soha egy budos szoval nem bantottam, amig volt munkam anyagilag is tamogattam oket, sot a mai napig a megtakaritott kis penzembol fizetem a szamlaimat, meg nekik is segitek. Ezt a tobiek is, testverek, meg kedvesem, meg anyosom is mondta neki, de o az a fajta buta ember, akit logikaval nem lehet meggyozni. Vegul oda jutottak, mert hozzam o persze mindvegig egy szot sem szolt, mintha vm elcseszett targy lennek, hogy ha nekem mennem kell akkor anyosom, meg baratom is jon velem.

Meg aznap este o kedelyesen rohogcselt, mintha misem tortent volna. Ez par napja volt, baratommal azota beszel, nekem meg a koszonesemet sem fogadja. Baratom mondta, ne is figyeljek oda, ne is koszonjek neki, de en ugy gondoltam, megis en vagyok a fiatal, en lakom az o hazaban, en ma is koszontem neki, de ramnez es tovabb setal. Engem ez a helyzet ugy bant. Ezt egyaltalan nem erdemeltem ki, az en csaladom sem egy tal eper, de igy meg sosem bant velem senki. Olyan rossz, magyarokat sem ismerek itt. Baratomnak nem mondom, mert tudom, hogy bantja, es nem tud mit kezdeni a helyzettel, nem lehet az oreggel beszelni, neki meg megsem szidhatom, hogy mekkora rohadek, megis csak az apja.

Egyszeruen fogalmam sincs mit tegyek:(((((


2010. febr. 4. 17:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,en is attol felek, hogy meg kavarni fog, ezert is koszonok meg minden, hogy ne en legyek a bunko. Egyebkent ket ev kinn vok es pont mikor bereltunk volna lakast kirugtak,itt pedig szerzodes nelkul nem lehet berelni,es honapokat kell igy is varni, ezert ha munkam lesz is mar holnap, a lakas meg eltart egy darabig. Igaz aki kijon arra mindenre fel kell keszulni de cseszheten a sporolt penzem egyik irodat sem erdekli amig nincs munkahely mogotte. Tudom h senki nem tud innen igazabol segiteni csak jo volt kiirni magambol, mert baratomat nem akarom bantani a sajat csaladomnak meg plane nem mondhatom,szegenyek halalra aggodnak magukat:(
2010. febr. 4. 21:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Nem Görögországról van szó? Bár mindegy is. Szorítsd össze a fogad, és továbbra is köszönj neki, nem a te hibád, de ő téged hibáztat. Nem baj, a párod szeret, csak ez a fontos, ő meg majd megnyugszik, mást nem tehet. Ne is szidd a párodnak az öreget, próbálj meg türelmesnek lenni, képzeld el mi lenne ha még éveket kellene várnod mire elköltözhettek! Szerintem előbb-utóbb megnyugszik. Ha van kedved levelezni, írj a privátra. Én is külföldön vagyok.
2010. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!