Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim! Ti mit tennétek...

Férfi társaim! Ti mit tennétek ha feleségetekre/barátnőtökre nyomulna a kollégája, de a feleséged nem mondaná el és mástól tudnád meg? Elmenné a munkahelye elé és elbeszélgetnél a fickó fejével?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 11:42
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

ti is gondoltok mas nokre..



Hát nagyot tévedsz.Én nem szoktam más nőkről fantáziálni,mivel a feleségemmel jó a szexuális életünk,így nincs szükségem arra hogy elképzeljem milyen más nőkkel dugni.Természetesen megnézek egy csinos nőt az utcán,megnézem a fenekét pl,ha nincs mellettem a feleségem,de akkor sem az az első ami eszembe jut hogy milyen lehet a szájába vagy a seg..gébe a farkam.:)Szóval ezzel el is árultad magad.:)

2015. jan. 2. 12:14
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalást nem fogod elkerülni azzal, ha a pasit számon kéred.

Ha a feleséged szeretőt akar, akkor hiába rázod le a kollégát, lesz más helyette.

2015. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
#17 Na, ha mögém állna egy kollega álló farokkal, elküldeném a búsba, nem, hogy még jól essen :D De hát kinek mi..
2015. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
84%
Én nő vagyok, és ha a férjem nem bízna bennem, ráadásul bunkó módon viselkedne a munkatársammal, na ez már gondolkodóba ejtene, hogy minek is vagyok én pont ezzel az emberrel. Bízzál abban, akivel egymáshoz kötöttétek az életeteket, és ne égesd őt a kollégák előtt. A nyomulós hapsinak meg nem Te vagy az apja, nem neked kell őt megnevelned!
2015. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

nagyon orulok h ilyen jo pasi vagy.akkor teged a feleseged biztos megtisztel azzal h nem csal meg. ha meg kap toled minden figyelmet.

de nalunk parom iszik es en evek otafaradtam mar h en istapolgatom,de meg en vagyok a szar h nem engedem h jol erezze magat.

mert ha elmegyunk egy tarsasagba attol kell felnem h kivel fog kikezdeni,kit fogdos,stb..


ezert mondtam h a mi helyzetunk mas. egyebkent hogyha en is megtalalnam az igazit,(amit nem hiszek) eszem agaba jutna mas pasira gondolni,nem is tetszene mas,csak o lenne.

neki is megtettem mindent rabszolgaja voltam es elveztem is,h kiszolgalok egy pasit stb.. de egy ido utan mar elmult a kislanyos felenkseg,es atgondoltam h minek torjem magam ha nem kapok torodest,ha mindig csak a haverok az elobbra vaak,es hogy evek ota egyutt vagyunk de egy nyugodt estet,ahol egy filmet vegignezhettunk volna,na olyan meg soha nem volt,.. csak masnaposan jott haza,meg ilyenek,na mindegy.. huszonpar vagyok amugy

2015. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

22-esnek igaza van

23-as mar leirtam mi a helyzetunk,azert nem allo farok volt csak odasimult lazan.. :)

jol esett h vegre eletemben ereztem h tetszek vkinek. ennyi.ezert nem kell elitelni,csak szeretetre vagyom,torodesre figyelemre. amit en is megadok,de olyannak aki meg is erdelmi,es erzem a viszonzast!!

De olyan igazi nincs!

Jo nektek h "tokeletes" a parkapcsolatotok! Barcsak az enyem is az lenne. De en csak almodozok rola.. :(


egyebkent ilyen helyzetbe elmondanam a pasimnak,nem titkoloznek,felteve ha tenyleg olyan jelentektelen volt h el is felejtem az esetet. Azert nem adom magam olyan konnyen. De jo volt "jatszani"

2015. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Mégis ti férfiak, ha nyomulnak a nõk rátok,miért nem mondjátok el?Miért csak a haveroknak dicsekedtek vele el?Vajon miért, mert jót tesz az egótoknak,ugye?
2015. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Én is a helyedben bemennék a feleségem munkahelyére amikor végez, és egy nagy csokor virággal várnék rá,csak úgy meglepetésből. Majd mindenki előtt megcsókolnám és átadnám a virágot :)
2015. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
3%
Ja, erdekes, ha forditva tortenik, megy a ferfiszidas, mi? szanalmas ez az oldal. kettos merce ezerrel....
2015. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig az összes választ, mert elég hamar elakadtam a reakcióidnál.


Elöljáróban nö vagyok, sok éve házasságban és nem léptem félre még.


DE több olyan férfi volt, aki tett többé-kevésbé egyértelmü ajánlatokat, és eddig minden esetben meg tudtam egyedül oldani.

Az, hogy valaki próbálkozik, ugyan nem feltétlen szép dolog, de nem ezen múlik, hogy megcsal-e a feleséged.

Ha BENNE nincs meg az a tartás, hogy hüséges akar maradni, akkor te hiába csinálsz akármit, meg fog csalni.


Az meg, hogy "elbeszélgetsz", megvered" a bepróbálkozó férfit, igencsa szánalmas rád nézve és NEKEM ez elég lenne arra, hoyg elhagyjalak. Nem azért, mert meg akarnálak csalni, hanem mert egy AGRESSZÍV állattal - márpedig aki bármiylen indokkal megver valakit az az - nem akarnék semeddig együttélni.


Azzal, hogy ilyen ötletek felmerülnek benned, a szememben (és sok nöismerösöm szemében is) csak a saját önbizalomhiányodat ég tehetelenségedet mutatod ki.

Ha biztos lennél abban, hoyg te elég vagy a feleségednek, eszedbe sem jutna ilyen primitív viselkedés.

2015. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!