Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi társaim! Ti mit tennétek...

Férfi társaim! Ti mit tennétek ha feleségetekre/barátnőtökre nyomulna a kollégája, de a feleséged nem mondaná el és mástól tudnád meg? Elmenné a munkahelye elé és elbeszélgetnél a fickó fejével?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 11:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

"De honnan tudja a férjed hogy kellőképpen leráztad?"


Nem tudja, mert eleve nem számoltat el (ilyen téren sem), de ha valaki ilysemivel akarna bekavarni, akkor is AZT tudná a férjem, hogy 100%-ig megbízhat bennem. (Meg én is benne, mielött valaki beleköt). Szóval CSAK azért tudhatja, mert ismer engem és ismeri az elveimet (is).


"No meg azért valljuk be,nektek nőknek,imponál azért ha valaki megakar titeket dugni,merttudjátok hogy még másnak is kivánatosak vagytok."


NEM, nekem nem imponál, ez csak olyan nöknek lényeges, akik nem ismerik a saját értéküket.


"Ami nem egyenlő azzal hogy megcsaljátok a párotokat,de egy kicsit adjátok alá a lovat így eléritek hogy a kis egótokat fényezzék:)"


NEM, NEKEM nem kell az egómat fényezni, föként nem ilyen módon.


Azonban ebböl a megjegyzésedböl (IS) látom, VELED vannak igen komoly bajok, semmi tisztetet nem érzel a feleségeddel illetve a nökkel szemben és ez olyan jellemhiba, ami egy értelmes nönél kizáró ok lenne arra, hogy veled akarjon élni.

2015. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

28-as írta meg a tuti megoldást. Nem azzal mutatod meg, hogy jó a kapcsolatod, ha odamész, és a feleséged helyett intézkedsz.

Előfordult, hogy rám is nyomult kolléga a munkahelyemen. Elkerültem, és alkalomadtán lekoptattam. Nem balhéztam, mert nekem kell oda nap mint nap bemennem dolgozni (esetleg pont együtt vele), diplomatikusan kezeltem a dolgokat. A páromnak nem mondtam, mert szánalmasnak érzem a "nézd, milyen jó nő vagyok, nyomulnak rám, légy féltékeny!" mentalitást. Meg tudom védeni magam, köszönöm. Ha az izomagyú pasim odajött volna megmondani a tutit a kollégának, az számomra olyan égő lett volna, hogy a pasi tuti repül, a munkahelyemre pedig papírzacskóval a fejemen jártam volna egy ideig. Egyértelműen csak a territóriumodat akarod kifejezni, a hozzád tartozó nősténnyel, és nem minden nő szeret tulajdon lenni.

2015. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

No meg azért valljuk be,nektek nőknek,imponál azért ha valaki megakar titeket dugni,merttudjátok hogy még másnak is kivánatosak vagytok.


NEm, nekem pl 38 évesen 18 éves házassággal a hátam mögött inkább sértő, ha valaki azt feltételezi rólam, hogy szeretőt tartanék...

2015. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdező, az nem lehet, hogy a nejed diszkréten lekoptatta a csábítót, neked meg azért nem szólt, mert tudja, hogy nem vagy egy kultúrember? Kitől hallottad ezt a nyomulós sztorit?
2015. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

akkor én szánalmas vagyok 32-es?

"nézd, milyen jó nő vagyok, nyomulnak rám, légy féltékeny!" mert én pont ezt akarom elérni a páromnál

gondolom te idősebb vagy,én fiatalabb vagyok hozzád képest

amúgy jókat írtál..

2015. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy már ilyen primitív. Akkor avatkozz közbe, ha a feleséged fél a fickótól.
2015. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
61%
Ha a férjemnek ilyen ötlete lenne és a munkahelyemen botrányt vagy verekedést kezdene, akkor ez lenne az a pont, amikor otthagyom.
2015. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!