Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Barátom megütött mit tegyek?...

A Barátom megütött mit tegyek? Nagyon csúnyán összevesztünk, kiabáltunk stb. Ő leült az íróasztalom elé a székbe én meg neki háttal lefeküdtem az ágyamra. Mondott valamit. (Nem publikus )

Figyelt kérdés

. Én meg azt mondtam neki, hogy akkor cserélj le. Erre oda jött és egy rohadt nagyot rávágott a fenekemre. Vagyis pontosan nem a fenekemre hanem így (ugye oldalt feküdtem ) a fenekem és a csípőm közé valahova, na értitek. És nagyon fájt, elkezdtem sírni sőt zokogni.

Oda mentem a tükörhöz és ott volt a kezének a nyoma. Sose ütött meg így. Mindig viccelődtünk ő rá"csapott" a fenekemre én az ővére. De ez nagyon fájt. Szerintetek? Azt mondtam neki h megbocsájtottam de igazából nem. A Lelkemben a szívemben valami megtört. Mit csináljak? 18/L



2015. jan. 2. 22:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
39%

hm én nem tudom, talán nem akart olyan nagyot ütni, de így sikerült?

ha eddig nem volt erőszakos, akkor lehet véletlen is.

én is múltkor nagyon megharaptam a barátom ujját, tökre fájt neki, és nagyon megbántam.

eléggé meglepődtem volna azért, ha emiatt elhagy.

de ha most kiírtam volna egy fordított kérdést, hogy a barátom megharapta az ujjamat, úgy, hogy iszonyatosan fájt, akkor most mi lenne. mindenki jönne azzal, hogy bántalmazni fog.

2015. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
57%
A merevedési probléma leküzdhető..
2015. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
25%

Miért lennék nőgyűlölő? Azért mert megy megint az indokolatlan feminista duma és szóvá teszem? Kb nulla konkrétum nélkül akarjátok elintézni 2 ember kapcsolatát.


A "nyoma maradt meg" az, hogy 2 percig piros a bőr. Hátsónál gyakran előfordul. De gondolom a te seggedre még nem csaptak rá... :D


Engem is ütött már herén véletlenül nő, térdelt orrba, stb a nagy hévbe. Ezért mindenkinek szakítani kellene?

2015. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a probléma itt, hogy ezzel akart észhez téríteni, magyarul megnevel, mint egy kutyát. Hát a tulajdona vagy te? Mi az, hogy bánt, fegyelmez téged, ha nem értetek egyet? Ez amolyan hideg agresszió, észre se veszed, de már ő fogja azt is megmondani hogy kösd be a cipődet.


És mivel nem a kutyája vagy, ne neveljen, ne fegyelmezzen. Jogod van duzzogni egy veszekedés után, ez nem olyan, mintha valaki hisztérikus rohamot kap, nincs miért "észhez térni".

És mi az, hogy megüt, ha szóba kerül az elválás? Talán ugyan kötelező ottmaradnod?

2015. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tőlem azt csinálsz, amit akarsz.
2015. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
75%

Nem olvastam végig de szerintem különbséget kellene tenni az érzékeny és az ideggyenge pasi között.


Nem tudja uralni az érzéseit, és üt.


Mi okozta ezt nála?

Meghalt az anyja?

Kirabolták?

Beteg?


Vagy beszólt egy nő és emiatt nem tudta kontrollálni magát?


Azért ezek nagy különbségek.


Szélsőséges esetekben az ilyen "érzékeny" pasik ölik meg a nőket mert nem képesek kontrollálni a csalódás okosta érzelmeket.


Mert oké, sirjon, érezze át amit mások éreznek, legyen szomoru ha más is az, stb.


Én még azt is megértem, ha egy igazi trauma után eljár a keze.

Na de egy beszólás miatt?

2015. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
65%

43: neked feminista fóbiád van!!! És ha elolvastad volna a kérdező leírását értelmesen, akkor nem pont a fenekére csapott oda, sőt amiről te írsz nagy lázongva arról pont említést tett a kérdező, hogy korábban kölcsönösen volt ilyen, de ez más volt.

Egyébként, ha ez megnyugtat, ha a nő veszekedett veled és úgy ütött meg, akkor igen neked is szakítanod kellett volna azzal a nővel, pláne, ha többször is megtette. De csak, mert te mint férfi hagytad, ugyanezt egy fiatal 18 éves lánytól ne várd már el.

2015. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jól írta itt valaki előttem: ütéssel akar észhez téríteni? Hát, mi vagy te? Kutya? Mert felénk a Pista báttya' szokta oldalba csapni a Bodrit, ha az elkapja a csirkét (sarkos példa, persze)... Nem az a lényeg, hogy hová ütött, és mekkorát, hanem az, hogy MIÉRT tette azt, amit. Azért, mert nem tetszett neki, ahogyan viselkedtél. Valószínűleg, ha álltál volna, akkor az arcodba kapod. Hagyd el. Máskülönben megérdemled a többit, mint az összes hülye nő, aki ilyenkor mentegeti a hapekját, hogy "jaj, de szeret ám engem a Jóska!" - Persze. Jóska uralkodni szeret, és nem, Jóska nem érzékeny csak azért, mert miután megüt téged, bömböl egy sort, hogy sajnálja.
2015. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
83%

Az olyan típusú emberek, akik lelkileg vagy testileg hajlamosak a szerettük bántalmazására, pontosan olyanok, mint amilyen a barátod. Tipikus jellemző, hogy miután megtörténik az erőszak, olyan szövegekkel jönnek, hogy "Te hoztad ezt ki belőlem", "Te idegesítettél fel!", "Miért kellett ezt kihozni belőlem?", vagy pl. "Csak azért csináltam, hogy észhez térítselek!". Nagyon ügyesen beállította úgy a dolgot, mintha a te hibád lenne, hogy megütött. A leírásból lejön, hogy idegből ütött. Eleve nem értem, hogy tűrhetted, olyan pofont adtam volna vissza reflexből, hogy az lett volna a sírás oka.


Tipikus szánalmas, lelki sérült, agresszív barom. Ha jót akarsz magadnak, kirakod, mert ez (bár ne legyen igazam) nem fog megállni ennyinél. Nem gyerek vagy, akit seggreveréssel kell leszoktatni a hisztiről. Látom, hogy nem hallgatsz senkire, de ne a magad kárán akard megtanulni ezt, hidd el, az sokkal rosszabb.

2015. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
80%

van aki alig várja hogy felnöjjön hogy az apja ne terrorizálhassa,


van aki meg szabad lehetne s inkább ezt választja

2015. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!