Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Barátom megütött mit tegyek?...

A Barátom megütött mit tegyek? Nagyon csúnyán összevesztünk, kiabáltunk stb. Ő leült az íróasztalom elé a székbe én meg neki háttal lefeküdtem az ágyamra. Mondott valamit. (Nem publikus )

Figyelt kérdés

. Én meg azt mondtam neki, hogy akkor cserélj le. Erre oda jött és egy rohadt nagyot rávágott a fenekemre. Vagyis pontosan nem a fenekemre hanem így (ugye oldalt feküdtem ) a fenekem és a csípőm közé valahova, na értitek. És nagyon fájt, elkezdtem sírni sőt zokogni.

Oda mentem a tükörhöz és ott volt a kezének a nyoma. Sose ütött meg így. Mindig viccelődtünk ő rá"csapott" a fenekemre én az ővére. De ez nagyon fájt. Szerintetek? Azt mondtam neki h megbocsájtottam de igazából nem. A Lelkemben a szívemben valami megtört. Mit csináljak? 18/L



2015. jan. 2. 22:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
72%
az a baj, ha vele maradsz az egy üzenet neki, hogy ezt megteheti
2015. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
56%

Na, gyerekek, vegyünk egy nagy levegőt, engedjük ki a gőzt... kis stresszoldó =-]


https://www.youtube.com/watch?v=_siMh7ozvoU

2015. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, nagyon komolyan mondom: nincs olyan, hogy valaki csak egyszer üt! Ez bántalmazás. És az "észheztérítés" kifejezés is elég erős vészjelző. Gondolj bele: szülők szokták használni, amikor fegyelmezik a kisgyerekeket. A fiú szemében te gyerek vagy, ő pedig a nagy , okos szülő, akinek joga van eldönteni, hogy részedről milyen viselkedés megfelelő, és milyen nem.

Ez nem egy egyenrangú kapcsolat!!!


És még egy: én sok érzékeny lelkű pasit ismerek, de egyik sem üt meg nőt (persze férfit sem). Eszükbe sem jut. Ez nem normális vagy akár csak megbocsátható reakció, főleg úgy, hogy nem csináltál semmi rosszat.

Menekülj, amíg tudsz!

2015. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsfontosságú, hogy bántani akart haragból, vagy véletlenül ütött meg téged a kelleténél nagyobb erővel, rossz helyen. Nekem volt bántalmazó kapcsolatom, 3 év után ütött először, és nagyon sírt utána, rendkívül meggyőző volt, lehozta a csillagokat, aztán fél év múlva jött a következő pofon, nem sokkal később pedig szökve tudtam elhagyni.. Én akkor azért nem léptem az első eset után, mert egyszerűen nem volt hova. Vacilláltam, nem ragozom-e túl a dolgot, de miután megismétlődött, már nem volt több kérdésem. Nagyon fiatal voltam akkor, korodbeli, de bölcsebb fejemmel senkinek nem javasolnám, hogy olyan férfi mellett maradjon, aki akár egyetlen egyszer kezet emelt rá haragból. Te tudod megítélni, milyen szándék dolgozott a barátodban..
2015. jan. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
80%
Mondtam volna, hogy egyszer még megtörténhet valakivel, de a másodiknál uccu, de ha azt mondta utána, hogy ez észheztérítés volt, és nem azt, hogy bocsánat, nem tudom, hogy történhetett, akkor azonnal uccu! MOST!
2015. jan. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
80%

Ajánlok egy könyvet, amiben leírják, hogyan kezdődik az "észheztérítés", és mi lesz belőle. De elhiheted az itt íróknak is, ennek nem lesz jó vége. Menekülj, ameddig tudsz.


Rados Virág: Bántalmazó házasság.

2015. jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjátok, már úgyis kibékült vele. Fél év múlva tali ugyanitt, a "Szájon vágott a barátom, mert nagyon csúnyán összevesztünk, én meg leültem vele szembe, aztán..." c. kérdésnél... Sajnos. Csak akkor már senki nem fogja sajnálni a Kérdezőt.
2015. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
82%

49. válaszoló tökéletesen leírta, ez az igazság.

Vannak ilyen emberek. És vannak olyan nők mint te, akik tökéletesen alkalmasak áldozatnak lenni.

Lehet utólag magyarázkodni, meg mentegetni, csak nem érdemes. Igaza van annak, aki fentebb írta, ha állsz, pofont kapsz, ugyanilyen erővel. Az írásodból egyértelmű, hogy nem volt ebben semmi véletlen, erőszakosan, agresszíven reagált arra, amit mondtál neki. Ha elhagyod, hogy reagál? Agyon ver, és megbánja, utólag sír-rí? Próbáld csak ki.

2015. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
18%

Nincs igazatok. Lesz aki majd sajnálja itt fél év mulva.

Pl. én is.

Sőt én még a pasit is sajnálni fogom ha x. év mulva a sittre kerül mert észhez térités alatt megölte.

Hisz ő is csak áldozat. Sajat maga áldozata.

De majd kisirja magát a nehézfiuk vállán.

2015. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
78%

voltam hasonló helyzetben, mint te.

nagyon szerettem őt (ma már fogalmam sinc, miért) és amikor úgy íttélte, hogy neki nem tetszőn viselkedtem, egyszer adott egy ilyen kis "vicces" pofont, és azzal védekezett, hogy csak nekem akar jót, mert észhez akar téríteni, hogy neki van igaza.. :D haha.

megbocsátottam, egy hónappal később már egy jóval nagyobbat kaptam ugyanazzal az indokkal, amikor szerinte k+rvásan viselkedtem, amikor beszélgettem egy gyerekkori fiúbarátommal..

szóval ő mindig csak jót akart nekem :D

a szentem egy olyan rendes ember volt, hogy végül szakítottam is vele. ez volt életem egyik legjobb döntése, mások döbbentettek rá, hogy nem normális, ha valaki erőszakkal akarja a gondolatait/akaratát ráderőltetni (még ha valóban hülyeség is, amit mondasz, ilyet NEM lehet akkor sem)


a legtöbb bántalmazó pasí sír uttána, meg lehozná a csillagokat is, úgy bánja, de nem azért, mert olyan érzékenykék lennének, ha nem mert félnek, hogy elhagyod őket..


ne várd meg, amíg rosszabb lesz, szakíts most. aki egyszer is ilyet tesz, abban ott van a hajlam, hogy legközelebb dühösen durvábbakat is tegyen. itt nincs olyan, hogy megbocsátás, ettől ő nem fog megváltozni.


ne légy olyan hülye, mint amilyen pl én is voltam, ha egy szerettünk bántalmaz, iszonyatos, milyen gyorsan felőrli az embert

2015. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!